Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

kamo srece kad bi makar imali tih odvratnih kaplan zica iz kataloga... no nikad nemaju. ima li neko drugi ideje gde u bgdu mogu da se nadju A zice, frka mi je, sledeci put mi se nece desiti jer cu doneti nekoliko rezervnih komada sa sobom.
Link to comment

dje imaju tonobilcici sa radio vezom, ali ne bas pravi hobisticki nego jeftiniji? znam da ima na Sajmu u onoj radnji, ali ako ima jos negde bio bih jako zahvalan

Link to comment
dje imaju tonobilcici sa radio vezom, ali ne bas pravi hobisticki nego jeftiniji? znam da ima na Sajmu u onoj radnji, ali ako ima jos negde bio bih jako zahvalan
ako nije kasno.U novom Merkatru, Turbo limač prodavnica, razni modeli od 1000 dinara pa na dalje
Link to comment
gde mogu da se kupe grejaci za usi, a da nisu u accesorize-u i da nisu kod kineza, i ne decji, nego za odrasle?
imas kod onog sto stoji na pocetku knez mihailove, 350 dindzi, rade (kineske su verovatno, ali nisu kod kineza :P). imas i u benetonu, ali te ne nalezu dobro na usi.
Link to comment
gde mogu da se kupe grejaci za usi, a da nisu u accesorize-u i da nisu kod kineza, i ne decji, nego za odrasle?
ima u burberry radnji16.500 dinara
Link to comment

Matcha? Nigde, zaboravi. Eventualno mozes da kupis sencha u "Small tree" u TC usce tucanjem u avanu dobijes konacha. Ali to je jebada samo takva.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

I nije bas jeftino. Devojka je pravila green tea cookies i otisla do radnje (ne u Beogradu) i kanda se malo predomislila. Dala joj prodavacica slican savet kao gospon Dabovic tebi, samo sto su na slici kolacici completely zeleni, a njeni onako, zelenkasti. Ja je ubedjivao da je Photoshop, ali nije bas potpuno pomoglo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...