Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

trebaju mi kartonske kutije (uniformnog izgleda) u koje mogu da stanu gramofonske ploce. ne bi trebalo da budu previse velike, sto ce reci za max 30 ploca. rekao bih da je trazena dimenzija 30x30x30 (ili 25 ili cak 20).
U 25 cm stane više od 30 LP ploča, a to je masa od 10 kg (1 LP ima neto 300 grama). Ako ne želiš da završiš na ortopediji, vodi računa, ne kaže se bez razloga da je seoba ploča grđa od seobe knjiga, a knjge su teške ihaj.
Link to comment
Devojke, žene, svilene marame???
probaj u indišopovima... znaš šta je to? ima ih puno po gradu, uglavnom imaju slonče na firmi. jeftiniji su van strogog centra, na primer u bulevaru...
Link to comment
U 25 cm stane više od 30 LP ploča, a to je masa od 10 kg (1 LP ima neto 300 grama). Ako ne želiš da završiš na ortopediji, vodi računa, ne kaže se bez razloga da je seoba ploča grđa od seobe knjiga, a knjge su teške ihaj.
Ranije su fabrike pakovale ploce u kutije od 25 komada tako da je to verovatno optimalan kapacitet. Imam jednu staru jugotonovu :). I treba malo prebaciti dimenzije ploce bar za 10-15mm a ako su u folijama onda jos malo vise.
Link to comment
gde u beogradu ima bazen sa toplom vodom?edit: i gde ima da se kupe sanke drvene i otprilike kako se krece cena
Nadam se da nije kasno. Imas i ovde. Jedino sto nemaju naslon, a i nemam pojma kako se inace krecu cene.
Link to comment
dobar kozni gunj/kozuh. ono od prevrnute jagnjece koze, sa krznom unutra. gde najblize beogradu (znam da ima u ivanjici, nesto malo blize beogradu treba)
Tebi treba ćurčija, da okreneš ćurak naopako. Tako se zove zanatlija koji se prerađuje kožu i izrađuje odeću od ovčije i jagnjeće kože- kožuh (ćurak) i šubara. Krznar ima širi asortiman, više odevnih predmeta, više vrsta krzna i ne prerađuje kožu. Znam da ima krznarsko- ćurčijska radnja desetak metara iznad Đeram pijace. Pogledaj i ovde.Jeste li i vi u nekom razredu osnovne škole ( moguće IV osnovne) išli po radionicama starih zanatlija ( npr. mali Beograđanci po Bulevaru i Balkanskoj) da se upoznate sa njihovim radom? Moja generacija iz malog grada je posle tih poseta pravila album sa kratkim tekstom ispod svake slike. Edited by halloween
Link to comment
dobar kozni gunj/kozuh. ono od prevrnute jagnjece koze, sa krznom unutra. gde najblize beogradu (znam da ima u ivanjici, nesto malo blize beogradu treba)
hmeh... znam odlične u Svrljigu, taman da svratiš i do kamiondžija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...