Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Kasno je za Marka ali creva ima da se nadje i u prodavnicama "sve za $" za stotinak dinara. Meni traje vec 3-4 godine a prethodno koje sam kupio sa baterijom je trajalo par meseci.

Link to comment
hvala za link :) ali ja tu nishta ne razumem ako moze to neko da mi prepricha obichnim jezikom nas smrtnikaili navede konkretne primere,poshto zakon nikad nije bio konkretan kako bob zapoveda :)
Prekrsajni sud vodi postupak za ucinjene prekrsaje. A prekrsaji su laksa kaznena dela, koja su kao prekrsaji oznaceni u raznim zakonima. Recimo, u Zakonu u javnom redu i miru
Link to comment
Prekrsajni sud vodi postupak za ucinjene prekrsaje. A prekrsaji su laksa kaznena dela, koja su kao prekrsaji oznaceni u raznim zakonima. Recimo, u Zakonu u javnom redu i miru
hvala :) i ovo je pomogloju koliko zakonama za taj prekrshaj kao takav i ne postoji zakona i postoji vansudsko poravnanjeali se dobio poziv po osnivu neposhtovanja vansudskog poravnanja koje se uredno izvrshava,a moj dragi poshto oseca krivicu kao jevrej odmah panici i pomishlja na najgore :isuse: pa htedoh da istrazim malo pa da mu kazem da oladi i da ostavi moje zivce na mirua sigurno je samo neka glupava administrativna greshkaako je to uopshte moguce? :unsure: Edited by ivy
Link to comment

trebaju mi kartonske kutije (uniformnog izgleda) u koje mogu da stanu gramofonske ploce. ne bi trebalo da budu previse velike, sto ce reci za max 30 ploca. rekao bih da je trazena dimenzija 30x30x30 (ili 25 ili cak 20).

Link to comment
edit: i gde ima da se kupe sanke drvene i otprilike kako se krece cena
u munze, na trgu kod sata ima radnja koja prodaje biciklove i gomilu sanki. od toga su 80% drvene. ne videla cene.
Link to comment
gde u beogradu ima bazen sa toplom vodom?
Banjica je relativno ok, ali baš toplu... Najbolji bazen u Srbiji je u Knjaževcu, ima izvor termalne vode od tridesetak stepeni i protočan je.
Link to comment
trebaju mi kartonske kutije (uniformnog izgleda) u koje mogu da stanu gramofonske ploce. ne bi trebalo da budu previse velike, sto ce reci za max 30 ploca. rekao bih da je trazena dimenzija 30x30x30 (ili 25 ili cak 20).
A zar nemaš u komšiluku nekog trgovca koga poznaješ, pa da ti da za dž.? Ionako bacaju ambalažu kad im stigne roba.Kutije tih dimenzija su, otprilike, one u koje se pakuju deterženti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...