Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ko je vlakno?
Ako se radi o sporskoj sekciji ovog foruma, vlakno je Ivan Stevanovic, desni bek Partizana jer je nekad pomenuto da ima misicna vlakna na specifican nacin isprepletana (ili tako nekako). Edited by Lezilebovich
Link to comment
Kad smo kod meda, veliki sajam na Tašu prve nedelje u oktobru ( bar je do sada tako bilo ).Vidimo se ;) .
da. taj je godinama bio najveci i najbolji. kupovalo se po deset-petnaest kila :s_w: .ali vec neko vreme ne idem jer sam u komsijskom biospajzu otkrila odlican med ^_^ .ova izlozbica ispred "hrama" je fensi-smensi. iako imaju simpaticne druge stvari, tegle, flase, kao-narodne dzidza-bidze. :) poz Edited by le petit nicolas
Link to comment
da. taj je godinama bio najveci i najbolji. kupovalo se po deset-petnaest kila :s_w: .ali vec neko vreme ne idem jer sam u komsijskom biospajzu otkrila odlican med ^_^ .ova izlozbica ispred "hrama" je fensi-smensi. iako imaju simpaticne druge stvari, tegle, flase, kao-narodne dzidza-bidze. :) poz
Stanujem preko puta hrama, imaju 3 (tri) tezge, ranije je bilo bolje, valjda se ljudima ne isplati.Volim da odem na Tas, narocito prvog dana pre podne ( to je cetvrtak ili petak :blink: ), tada nema guzve, a mozes naci med od kadulje, ako donesu iz Hecegovine ili Grne Gore.Jedne godine sam kupila med od vrijeska, nisam ni znala da takvo nesto postoji :o .Edit :Svi drze iste cene, ali u nedelju pred zatvaranje ih malo spuste da ne vracaju med ;) , tada se obicno moze naci samo livadski, ovi egzoticni planu prvog dana. Edited by Krotka
Link to comment
imaju 3 (tri) tezge, ranije je bilo bolje, valjda se ljudima ne isplati.Volim da odem na Tas, narocito prvog dana pre podne ( to je cetvrtak ili petak :blink: ), tada nema guzve, a mozes naci med od kadulje, ako donesu iz Hecegovine ili Grne Gore.
o ranije i ja govorim, mada, kod mene je skoro sve od "ranije" :D . sadasnjost mi slabo ide od ruke.to sto kazu "od kadulje" je, ustvari, tamosnji planinski livadski med. naravno, posto ima travki kojih nema drugde i med je drugaciji: tamniji, aromatican, jak.koliko se secam, prvi dan tasa je cetvrtak.pozps. drugarice krotka, gde vam je ona pitoma plavojka s avatara? zasto zbunjujete?
Link to comment
ps. drugarice krotka, gde vam je ona pitoma plavojka s avatara? zasto zbunjujete?
Мени све личи да је то иста она, али пред крај глумачке каријере, кад је добила да игра опаку шринкерицу у некој кукавичјој лудари.
Link to comment
koliko se secam, prvi dan tasa je cetvrtak.pozps. drugarice krotka, gde vam je ona pitoma plavojka s avatara? zasto zbunjujete?
I ja mislim da je četvrtak, idealano je otici oko podneva, med se postavlja na tezge, a nema gužve.
Мени све личи да је то иста она, али пред крај глумачке каријере, кад је добила да игра опаку шринкерицу у некој кукавичјој лудари.
Drugovi i drugarice, lik sa avatara je Meri Andersonizumela je i brisače za vetrobranska stakla, ko želi da sazna više :http://sr.wikipedia.org/sr/Meri_Anderson"Kao svestrana, pragmatična i vrlo sposobna, Meri Anderson, uspešno se bavila građevinom, uzgojem stoke i vinove loze." :D Plavojka je meni nepoznata glumica iz predstave Krotka, nekog ruskog pozorišta, skinula sam sa jutjube i metnula. Sad mi je ova gospođa kul, držaću je još malo, doduše ne izgleda baš krotko :P . Edited by Krotka
Link to comment
Drugovi i drugarice, lik sa avatara je Meri Andersonizumela je i brisače za vetrobranska stakla, ko želi da sazna više :http://sr.wikipedia.org/sr/Meri_Anderson
Kul. Mislio sam da je Klara Cetkin.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...