Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ne mogu da verujem da ces 1 dinar dati u pop sopu.zar ne poznajes nekog milosrdnog hriscanina koji ce ti u duhu pravoslavne tradicije podariti ikonu bez nadoknade ili skini nekom s retrovizora. ukradi. nije greh. :lol:

Link to comment
ne mogu da verujem da ces 1 dinar dati u pop sopu.
:lol:Somewhere, far, far away, a brilliant yet terrifying idea pops into the mind of a young priest... A TV channel - with a twist!@ dusan - ima krašova radnja u resavskoj, ja bih prvo tamo pogledao. Edited by Alphons
Link to comment

po seoskim slavama ih imas na biranje.u bgd, videla sam na platou ispred hrama, blize bulevaru jna (il kako se vec sad zove) kad prodaju med. cesto prodaju, rekla bih jednom mesecno.pozedit: ovo lakiju, za licitarska (lecederska?) srcad (srceta?)

Edited by le petit nicolas
Link to comment
Di ima da se pazari licitarsko srce?
Kod nas u radnji u ulici Gavrila Principa 14 mozete kupiti licidarska srca u raznim oblicima i velicinama i obradovati najdraze!edit: ovo je citat, ja nemam radnju Edited by kapetanm
Link to comment
Kod nas u radnji u ulici Gavrila Principa 14 mozete kupiti licidarska srca u raznim oblicima i velicinama i obradovati najdraze!edit: ovo je citat, ja nemam radnju
Hvala.
Link to comment
Di ima da se pazari licitarsko srce?
Ima ih koliko hoćeš na tezgama kod starog merkatora ali samo onda kada im (ne mogu da uhvatim logiku datuma) komunalci dozvole mini-vašar.To se vidi i iz autobusa jer se vide naređane tezge od stanice JP pa unazad do pijace....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...