Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Imas na Djeram pijaci slatku pavlaku po 225 din kilogram i puter po mislim 570 din kilogram. Na merenje, u onim kioscima sa mlecnim proizvodima. Kad udjes na srednji ulaz u pijacu, sa Bulevara, pa udjes u pijacu sve do jaja ;) i toalet papira pa desno - poslednji kiosk sa te unutrasnje desne strane, pre tog sireg dela gde su jaja & plastika itd ... Eto ako nisam zakasnila ... Slatku pavlaku sam probala i lepo se umutila, a za puter ne znam kakav je. I za pavlaku treba poneti plasticnu flasu ili platis jos 8-10 din za flasu.
A što ne reče ranije za taj puter, mesec dana ga nisam jeo.Pavlake (Dukat) ima u Maksiju - 200ml - 80din.
Link to comment
ja kupila svapski 250 grama za 230 dinara u rodicu. taj isti sam videla u maksiju za 307.kako je jadna ova zemlja u kojoj zivimo...
Bila je Campina i u Merkatoru po 220 pre jedno mesec dana, ali su se, očito, i uvoznici (Fruterra, Silbo, Euromilk itd.) preračunali i zacepili više posle Imlekovog poskupljenja (ranije je plava Imlekova paklica od 125 grama bila oko 75 dindži, sada je 90). S druge strane, i u Sloveniji je paklo od 250 grama od dva do tri evrića (pogledajte 'Potrošnik info' ), a vidim i da je limun kod njih takođe sa veoma kiselom cenom. Edited by ajgor
Link to comment
alo, ljudi, zena se sali :D
Hhihihi, nisam čitala prethodne postove!Jeste bilo malo čudno, ali znam da su ljudi zbog uštede i nestašice spremni na mnoge akcije. Edited by halloween
Link to comment
Prvo mi padnu na pamet vašari ( kada i gde se koji održava piše u crkvenom kalendaru koji nemam, pa vidi gde ti je najbliži) i zanatlije koji prave burad i kace. Ako si u Beogradu, imao je jedan bačvar na kraju Bulevara revolucije, ne znam da li još radi.
Popularni pinteri. Nisam majstor da napravim bure al sam majstor da odvajam cure.
alo, ljudi, zena se sali :D
Hhihihi, nisam čitala prethodne postove!Jeste bilo malo čudno, ali znam da su ljudi zbog uštede i nestašice spremni na mnoge akcije.
Šalila sam se, naravno :D .Moj muž juče našao u Tempu Imlekov od 125 g., neće trebati bućkalica ;).
Link to comment

nekim bizarnim okazionom treba mi pravoslavna ikonica. s obzirom na dubinu religioznog zanosa kojim obilujem, bitno je da potrosim sto manje para. par stotina dinara, maks hiljadarka. ikona moze da bude i velicine sibice, seva mi. jel ima neko ideju gde da ovo potrazim ili ne daj boze neki visak na gajbi kog bi se ratosiljao? svetac nebitan. :lol:

Link to comment

neee, pa mora da je radila kicica a ne kolor printer ili digitalna stampa. da je neko patio dok je drhtavom rukom uz svetlost lojanice bogobojazljivo slikao mirotocivi lik nekog sveca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...