Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ima li u ovom gradu negde da se kupi slatka pavlaka i puter? merkator? vero? pomagajte sa informacijama.
Možda mi i ne poverujete, ali u subotu (11.9.) ujutro sam u Merkatoru kupio Imlekov puter, koji je za oko trećinu jeftiniji od nemačkog koga ima i u Merkatoru, Maxiju i Veru. Imlek je 90 kinti za 125 g, a švapci od 270 do skoro 300 za 250 gr. Video sam Campinu (Merkator i Vero) i Meggle u Maxiju. Slatku pavlaku nisam zagledao.
Link to comment
znaci ima ga stalno u merkatoru? mislim, putera? da znam da ima smisla ici tamo. a valjda ima i slatke pavlake. znam da zvuci glupo ali mi bas bitno da to nabavim sutra
Sva je prilika, pogotovo što kupci nemački puter uglavnom kupuju ređe, jer je vidno skuplji.
Link to comment
Sva je prilika, pogotovo što kupci nemački puter uglavnom kupuju ređe, jer je vidno skuplji.
ja kupila svapski 250 grama za 230 dinara u rodicu. taj isti sam videla u maksiju za 307.kako je jadna ova zemlja u kojoj zivimo...
Link to comment
kako je jadna ova zemlja u kojoj zivimo...
Gde ima da se kupi buckalica za maslac, ova bila na aukciji i prodala se. Stara 130 godina, taman u skladu sa nasim kasnjenjem za normalnim svetom.slika-Stara-buckalica-za-maslac-stara-oko-130-god--34996x640.jpg
Link to comment
znaci ima ga stalno u merkatoru? mislim, putera? da znam da ima smisla ici tamo. a valjda ima i slatke pavlake. znam da zvuci glupo ali mi bas bitno da to nabavim sutra
Imas na Djeram pijaci slatku pavlaku po 225 din kilogram i puter po mislim 570 din kilogram. Na merenje, u onim kioscima sa mlecnim proizvodima. Kad udjes na srednji ulaz u pijacu, sa Bulevara, pa udjes u pijacu sve do jaja ;) i toalet papira pa desno - poslednji kiosk sa te unutrasnje desne strane, pre tog sireg dela gde su jaja & plastika itd ... Eto ako nisam zakasnila ... Slatku pavlaku sam probala i lepo se umutila, a za puter ne znam kakav je. I za pavlaku treba poneti plasticnu flasu ili platis jos 8-10 din za flasu. Edited by mirjam
Link to comment
Gde ima da se kupi buckalica za maslac, ova bila na aukciji i prodala se. Stara 130 godina, taman u skladu sa nasim kasnjenjem za normalnim svetom.
Prvo mi padnu na pamet vašari ( kada i gde se koji održava piše u crkvenom kalendaru koji nemam, pa vidi gde ti je najbliži) i zanatlije koji prave burad i kace. Ako si u Beogradu, imao je jedan bačvar na kraju Bulevara revolucije, ne znam da li još radi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...