Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Wellnes i spa su vrh brate. Preporucujem Catez i Bled. Topla voda, tobogani, masaza, dzakuzi, maseri ki upisani, maserke ki upisane, ma sve ki upisano.
И онда ки да мењају доњи веш.
Link to comment
Tamo se bre ide bez vesa. Nema sta da se promeni ondak.
Мора да имају ВЕС, како се иначе одређује ко шта уме да ради :P. Ал' изгледа да их погрешно распоређују, па зато изгледају ко упишани.
Link to comment
Dobar kurs joge? Najbolje oko Vuka ili blizu centra. Kod Botanicke baste? Adresa, kontakt?
Pa imaš baš kod Botaničke baštehttp://www.vidyayoga.net/contact/kontakt/dragan-loncar.htmlNisam išla, ali drugi kažu da je dobar. Meni je fizijatar rekao da mi je još rano za jogu, a imam za još malo pa 37 godina. Kako je rekao, to je za preko 50 god.
Link to comment

Ne znam nista o kvalitetu, ali drugarica iz srednje skole drzi koja inace zivi na dalekom istoku :Kundalini Yoga, Aberdareva bb (iza V beogradske gimnazije, kucica sa leve strane)

Link to comment

Dajte neke neke preporuke [audiobookove,nesto bez interakcije] za instant priucavanje slovenackog za nas koji ga nismo imali u osnovnoj skoli <_<. Znaci najosnovnije nesto, cisto da razlikujem kada u mom prisustvu cavrljaju nesto chitchatanja radi, a kada mi jebu mater srpsku :D Ja guglo nema Pimsler niti ista meni poznato na torrentima :(

Edited by DarkAttraktor
Link to comment
Dajte neke neke preporuke [audiobookove,nesto bez interakcije] za instant priucavanje slovenackog za nas koji ga nismo imali u osnovnoj skoli <_<. Znaci najosnovnije nesto, cisto da razlikujem kada u mom prisustvu cavrljaju nesto chitchatanja radi, a kada mi jebu mater srpsku :D
Нем' појма, ја ово словеначког што знам научих са тевеа, читајући разна наводила за упорабо. Погледај вести негде предвече, па онда те исте вести на словеначком - текст већ знаш, па ћеш скужити једно по једно. Или читај новине на словеначком, превод исте агенцијске вести коју си већ прочитао на српском. А онда обрни, прво читај на словеначком да видиш колико си скапирао.
Link to comment
Dajte neke neke preporuke [audiobookove,nesto bez interakcije] za instant priucavanje slovenackog za nas koji ga nismo imali u osnovnoj skoli <_<. Znaci najosnovnije nesto, cisto da razlikujem kada u mom prisustvu cavrljaju nesto chitchatanja radi, a kada mi jebu mater srpsku :D Ja guglo nema Pimsler niti ista meni poznato na torrentima :(
Svojevremeno ni ja nisam uspeo da nadjem, ali se nisan ni preterano trudio. Brzo ces savladati dovoljno da mozes da razumes, a i oni svi znaju sprskohrvatski (osim onih koji su zavrsavali srednju/faks u inostranstvu, pa se vratili).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...