Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Samo da se zahvalim svim dobrim ljudima koji su mi pomogli u lovu na dagnje! Mission accomplished, ulovila 3kg (iliti 3 "veze") skoljaaaka u mirijevskom Maksiju, koje su nakon toga uspesno (i teskom mukom, doduse) oprane u kadu, skuhane kako dolikuje i naravno izedene do poslednjeg primerka. Moram priznati - ovaj Maxi je zbilja dobra radnja, svega ima simpaticnog sem svezeg voca i povrca (il' uleteh bas u neki medjudostavni period). U svakom slucaju, najbolje zahvaljujem informantima i silno ih pozdravljam!

Link to comment
Samo da se zahvalim svim dobrim ljudima koji su mi pomogli u lovu na dagnje! Mission accomplished, ulovila 3kg (iliti 3 "veze") skoljaaaka u mirijevskom Maksiju, koje su nakon toga uspesno (i teskom mukom, doduse) oprane u kadu, skuhane kako dolikuje i naravno izedene do poslednjeg primerka. Moram priznati - ovaj Maxi je zbilja dobra radnja, svega ima simpaticnog sem svezeg voca i povrca (il' uleteh bas u neki medjudostavni period). U svakom slucaju, najbolje zahvaljujem informantima i silno ih pozdravljam!
thumbsup.gifsto se tice svezeg voca i povrca, Maxi vec duze vreme ima problema sa dobavljacima (moze se naci perfektan patlidzan i celer, ali ne i paradajz i grozdje na primer)
Link to comment

u ruzveltovu, pa do kruznog toka na bogosloviji, pa u srednju ulicu desno, popularni banditen strasse, pa pravo do mirijeva, pa jos pravo, pa kad krenes u mirijevu da ides uzbrdo, eto ti ga sa leve strane.il pratis liniju 27e

Edited by ToniAdams
Link to comment
jelte, a kako se stiže do tog maxija, zemlje čudesa ? :Dkrenem kolima od vuka i... ?
Jednostavnije je od Bogoslovije Partizanskim Putem ( Dragoslava Srejovica pa jovanke Radakovic pa Mirijevski Venac ) i saaaamo pravo :) cca 4.5 km Edited by Kayser
Link to comment

hvala onom ko postavi onomad kome da se kuka za semafore. sad se vredno dopisujem sa sekretarijatom za saobracaj, mnogo su ljubazni. rachunam, kad mi objasne sve o tome kako rade semafori, mozda ce uvaziti moju ideju da ovaj ne radi bash najbolje.najgrdje su stvari koje malo rade malo ne rade :Pps. mnogo su mi interesantniji ovi sto ce da mi objasne optimizaciju saobracaja, nego oni sto su teli da mi objasne kako radi kompjuter. mada i ove druge volim :wub:

Link to comment
A kako radi kompjuter? Imam vezu u toj signalizaciji, (faca sam jel'da :Hail: ) ako hoces da konverziras za vrhovnim predatorom...
kompjuter unutra ima neke male lelektrone koji idu tamo vamo, a imaju i neke chike koje ih zajedno sa psima gonichima sateruju kuda treba, da 1+1 bude 2 sto je cheshce moguce :Dfala na vrhovnom predatoru, al ovo mi dopisivanje mnogo interesantnije ^_^ kad prestane da bude zabavno, upalicu i komshiluk da im pishe. a onda i da ih zove telefonom.gradjanin treba da se, shto sam, shto organizovan u stada i krda, samostalno bori za svoju dobrobit * sto je vishe i cheshce moguce.* wellness Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...