Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ma jebes gej paradu...ja to zbog toga sto u srbiji u svakoj drugoj kuci nesto je oblepljeno izolir trakom. prvo da pocnem od moje....crevo od klime sa crnom trakom :)) imao je moj tajo nekad komplet izolir traka u raznim bojama. cuvao je to ko oci u glavi..... danas su mu fetish baterije (AAA, AA) ..drzi ih u akt tasni pod sifrom ! go figure.

Link to comment

odnesi pred americku ambasadu, oni vazda prave te akcije.ma ostavi pored kontejnera, neko ce odneti vec i iskoristiti na najbolji nacin :)

Edited by ToniAdams
Link to comment
kako se u Bgd ratostiljati elektronskog otpada? Bzvz mi da bacim u kontejner
ja kad sam pitala gde da bacim baterije, biohemija je predložio ovoMy linkmalo sam se dopisivala sa njima, ali nisu hteli baterije, tako da ako je u međuvremenu negde postavljena kanta, obznanite... inače ću uskoro morati ko mustangin otac da ih prebacim u aktn tašnu Edited by slepa živana
Link to comment
Prvi primerak šaljete Ministarstvu 3 dana pre otpočinjanja prevoza na adresu „Ministarstvo životne sredine i prostornog planiranja, Omladinskih brigada 1, Beograd, PAK: 190999, Odeljenje za upravljanje otpadom“
:isuse:
Link to comment
jašta, štampač sa zapečenim mlaznicama čije čišćenje košta više od njega :D i sličan junk
Možda je samo zapekao kertridž, ako je to u tacnicu staviti malo one tečnosti za pranje prozora i ostaviti kertridž da stoji (uspravno naslonjen na nešto) satak vremena, obristai i osušiti pa pokušati ponovo, ukoliko ne, otpada, ili pored kontejnera, pokupiće neko i odneti na budžu da proda u delove ili tako nešto.
Link to comment
ali nisu hteli baterije
Bio je o tome prilog na televiziji pre nekoliko godina. Došli stranci, muž i žena, u prodavnicu Philips kod Kalenić pijace da ostave istrošene baterije, za njih ništa prirodnije cool.gif .Prodavačica uzela i stavila u kutiju, da ne ispadnemo :ss1: .Posle su pokazali kutiju punu starih baterija koje, pretpostavljam, donose stranci.Niko ih neće :( .
Link to comment
Bio je o tome prilog na televiziji pre nekoliko godina. Došli stranci, muž i žena, u prodavnicu Philips kod Kalenić pijace da ostave istrošene baterije, za njih ništa prirodnije cool.gif .Prodavačica uzela i stavila u kutiju, da ne ispadnemo :ss1: .Posle su pokazali kutiju punu starih baterija koje, pretpostavljam, donose stranci.Niko ih neće :( .
moguće da je u pitanju neka napredna strategija države srbije, da podstiče narod da koristi punjače i baterije na punjenje pa da se na taj način stvara manje te vrste otpada. sigurna sam da je tako nešto.
Link to comment
kako se u Bgd ratostiljati elektronskog otpada? Bzvz mi da bacim u kontejner
Odneseš kod Božića i sinova u tržni centar pored stadiona OFK. Tamo su im beogradske kancelarije, nije nimalo uočljivo, ali su na prvom spratu iza neke kladionice, Proletos sam odneo hrpu stvari.
Link to comment
Možda je samo zapekao kertridž, ako je to u tacnicu staviti malo one tečnosti za pranje prozora i ostaviti kertridž da stoji (uspravno naslonjen na nešto) satak vremena, obristai i osušiti pa pokušati ponovo, ukoliko ne, otpada, ili pored kontejnera, pokupiće neko i odneti na budžu da proda u delove ili tako nešto.
ma jok, nosio sam već u servis, mora ultrazvučno čišćenje. Ionako je star jedno 15 godina, ima jeftinih pljuckavaca sad.Ostavio sam pored kontejnera, nema ničeg toksičnog a možda se neko ovajdi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...