Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

klinac je jacob ... privide™ su mrtvaci, stoga je jasno™ da je to jacob iz mladjih dana ... samo da se ne ispostavi da je sve ovo bila njihova decacka igrarija od pre par vekova

Link to comment

ja mislim da je to neko koga josh nismo vidjeli. npr, not-lockeov mrtvi sin. rekao je u jednom trenutku sawyeru: "...blah blah blah, I know what it’s like to lose someone you love"

Link to comment

sve, sve, ali da niko ne pomene search and destroy i sojera koji tugu ubija uz studzise, sram da vas bude.

mozda je klinac (prikaza) mali dzejkob, a (prikaza) volt titusov izaslanik.

i helen se vratila :wubcina:

znaci, sideways nam prikazuju sta bi bilo kad bi bilo, lok se voli sa tatom, bez obzira na bubreg i pad, helen mu se vratila, rouz ce da zivi koliko ce da zivi itd.onda jos ima nade za moju nadu da ce se ben i dzulijet smuvati, ah.

ipak je vrhunac dzangrizalo, profesor evropske istorije.

Link to comment

Search and Destroy i pogled iz perspektive crnog dima su najzanimljiviji detalji epizode. Prestao sam da na silu ubacujem delove u slagalicu, samo uzivam u povremenim minijaturama.

Edited by Takeshi
Link to comment
sve, sve, ali da niko ne pomene search and destroy i sojera koji tugu ubija uz studzise, sram da vas bude.

mozda je klinac (prikaza) mali dzejkob, a (prikaza) volt titusov izaslanik.

i helen se vratila :wubcina:

znaci, sideways nam prikazuju sta bi bilo kad bi bilo, lok se voli sa tatom, bez obzira na bubreg i pad, helen mu se vratila, rouz ce da zivi koliko ce da zivi itd.onda jos ima nade za moju nadu da ce se ben i dzulijet smuvati, ah.

ipak je vrhunac dzangrizalo, profesor evropske istorije.

Ben i Juliet obavezno, sa sve decom na zajedničkom pikniku sa Lockom i Helen :lol:Sad mi pade na um da paralelna priča prikazuje kakav bi im život bio po principu slobodne volje, a ostrvska varijanta je život po sudbini. Edited by Arkadija
Link to comment
Ben i Juliet obavezno, sa sve decom na zajedničkom pikniku sa Lockom i Helen :lol:
da, da, pa onda njihova deca postanu jacob i titus. i eto scenarija za supernatural dinastiju 21.veka. :lol:
Sad mi pade na um da paralelna priča prikazuje kakav bi im život bio po principu slobodne volje, a ostrvska varijanta je život po sudbini.
na to i vuce. to jest, da idemo jos dalje u proslost, men of faith i men of science, recimo.samo u toj kombinaciji, slobodna volja, moze da se objasni dezmond u avionu, nedostatak senon, carli u toaletu itd. doduse, oni i nisu bili kandidati, jel da?
Link to comment
na to i vuce. to jest, da idemo jos dalje u proslost, men of faith i men of science, recimo.samo u toj kombinaciji, slobodna volja, moze da se objasni dezmond u avionu, nedostatak senon, carli u toaletu itd. doduse, oni i nisu bili kandidati, jel da?
Da, ali ona pećina i neka imena nisu dovoljno čitka, pa sam zbog toga skinula 720p snimak, pa ću kada dođem kući da to natenane proučim. Doduše, onda u 3. sezoni, kada je Jack operisao Bena, zar jedan od onih likova koji su posmatrali operaciju nije rekao nešto u stilu da "oni nisu na Jackobovom spisku", misleći pre svega na Kate. Edited by Arkadija
Link to comment

hm. to mi se mozda i svidja. flash sideways = slobodna volja, ostrvo = sudbina.onda bi mogla da bude valjana ona teorija da ovo i nisu alternativni/paralelni tajmlajni, vec je ovaj alternativni posledica, ne eksplodiranja bombe, vec nechega sto ce da se desi ove sezone. as in - u finalu ce uraditi nesto chime ce izaci iz tog timeloopa, pobjedice sudbinu.

Link to comment
Da, ali ona pećina i neka imena nisu dovoljno čitka, pa sam zbog toga skinula 720p snimak, pa ću kada dođem kući da to natenane proučim. Doduše, onda u 3. sezoni, kada je Jack operisao Bena, zar jedan od onih likova koji su posmatrali operaciju nije rekao nešto u stilu da "oni nisu na Jackobovom spisku", misleći pre svega na Kate.
ja vracala i proucavala, tesko se sve vidi, istina, ali mi se cini da nema lepe kate.i nemaju veze brojevi iz pecine sa sedistima na kojima su sedeli u avionu, i to sam, zaludna, proveravala.mada, sad kad razmislim, lepa kata bas i nije bila svojevoljno u avionu.a posetio je jakov kad je bila mala. nju i sojera kad su bili deca jedino, ako se secam. kod ostalih je dosao tek kad su vec bili matori.
Link to comment
hm. to mi se mozda i svidja. flash sideways = slobodna volja, ostrvo = sudbina.onda bi mogla da bude valjana ona teorija da ovo i nisu alternativni/paralelni tajmlajni, vec je ovaj alternativni posledica, ne eksplodiranja bombe, vec nechega sto ce da se desi ove sezone. as in - u finalu ce uraditi nesto chime ce izaci iz tog timeloopa, pobjedice sudbinu.
A mozda ostave otvorene obe price, pa da bude kao u onim decijim romanima "izaberi svoju avanturu"? :D Ne verujem da ce se staviti na jednu od strana ... sudbina vs. slobodna volja, man of science vs. man of faith. I tako razocarati polovinu publike.
Link to comment

mene opasno nerviraju flash sideways, ne vidim poentu svega toga.i zanima me kako će uklopiti Dezmondovu priču u to, da li sad imamo dva Dezmonda u tom svetu van ostrva? ili nemamo pošto je jedan ispario iz aviona?i o kom vremenu uopšte govorimo, flash sideways su 2004 godine, zar ne? koja je godina bila kad smo zadnji put videli Dezmonda, Peni, tatu Vidmora, mamu...?

nju i sojera kad su bili deca jedino, ako se secam. kod ostalih je dosao tek kad su vec bili matori.
i svejedno su postali bad guys. Edited by mr@ki
Link to comment
A mozda ostave otvorene obe price, pa da bude kao u onim decijim romanima "izaberi svoju avanturu"? :D Ne verujem da ce se staviti na jednu od strana ... sudbina vs. slobodna volja, man of science vs. man of faith. I tako razocarati polovinu publike.
ma ostavice ih obe, sigurno, na kraju, dobro i zlo mora uvek da postoji, onda ide i dualizam u svemu.sad mi je ovo sa jakovom i decom otvorilo novu liniju za mozganje: zasto je samo njih dvoje kao decu posetio? ricard je lepo isao kod loka kad je bio mali, zasto nije jakovito isao?
mene opasno nerviraju flash sideways, ne vidim poentu svega toga.i zanima me kako će uklopiti Dezmondovu priču u to, da li sad imamo dva Dezmonda u tom svetu van ostrva? ili nemamo pošto je jedan ispario iz aviona?i o kom vremenu uopšte govorimo, flash sideways su 2004 godine, zar ne? koja je godina bila kad smo zadnji put videli Dezmonda, Peni, tatu Vidmora, mamu...?i svejedno su postali bad guys.
dzulijet je preko majlsa porucila da je uspela, zato paralelna stvarnost, rekla bih.nema dva dezmonda, bar mislim, na ostrvu je bila 1977, tada ga nije bilo tamo, sad je 2007. ili koja god three years after, on je sa peni na brodu i nema razloga da bude na ostrvu. e sad zasto je nestao iz aviona, mozda je bio tu jer je carli trebalo da umre, pa je nestao jer nije. jebem li ga, valjda ce objasniti.
Link to comment
dzulijet je preko majlsa porucila da je uspela, zato paralelna stvarnost, rekla bih.nema dva dezmonda, bar mislim, na ostrvu je bila 1977, tada ga nije bilo tamo, sad je 2007. ili koja god three years after, on je sa peni na brodu i nema razloga da bude na ostrvu. e sad zasto je nestao iz aviona, mozda je bio tu jer je carli trebalo da umre, pa je nestao jer nije. jebem li ga, valjda ce objasniti.
ali sve što smo videli u flash sideways do sad dešava se 22. septembra 2004. pitanje je kako će se radnja odvijati dalje, i da li će Čarli i koliko poživeti. i na ostrvu je bio živ par meseci nakon pada aviona. zato se i nadam da će fleševi biti jasniji posle Dezmondove epizode, kad vidimo kako su uklopili to, jer on je jedini van ostvrva u nekom ''realnom'' vremenu, ili u 2007. godini, ostali su u 2004. Edited by mr@ki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...