Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

sad videh u tv dodatku, na foksu od sutra "izgubljeni" u 7 uvece. dokle su oni bese stigli, do pete sezone?
video i ja u nekom tv dodatku...stigli do pete, al' kreću opet od prve.
  • Replies 2.8k
  • Views 293.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Ti ko moj burazer kad je za vikend odgledao 39 epizoda sopranovih, od po sat vremena. Zove me u ponedeljak, kaze nesto sam se ukocio... 

  • Dankan Ajdaho
    Dankan Ajdaho

    Samo da prijavim da sam u zadnjih mesec i po dana odgledao kompletnu seriju od početka do kraja.   Odgledao sam do kraja jer sam mazohista u duši.   Ne pamtim iskreno govoreći da j

  • https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-69362465   srećna godišnjica svima koji slave

Posted Images

Idu radnim danom u 7?

Idu radnim danom u 7?
ne, subotom. mozda i nedeljom, nisam obracao paznju.

Edited by mr@ki

idu samo subotom ? lep tempo, trebace im samo 2 i kusur godine da dodju do kraja serije :D

idu samo subotom ? lep tempo, trebace im samo 2 i kusur godine da dodju do kraja serije :D
Čak se i moja mama modernizovala, pa ovu seriju prati online, a ne na Fox-u, začinjeno reklamama.Inače, ona pod pojmom online podrazumeva da joj ja nartežem epizodu na disk, pa ona gleda na playeru :D

Edited by Arkadija

Čak se i moja mama modernizovala, pa ovu seriju prati online, a ne na Fox-u, začinjeno reklamama.Inače, ona pod pojmom online podrazumeva da joj ja nartežem epizodu na disk, pa ona gleda na playeru :D
Moja mama je bolja... ja joj preko USB prebacim na neki krsh koji sam sklopio od 2 uzasa, pa gleda na kompu. Jos malo pa cu i net da joj namestim da sama skida sta je zanima.Inace ona gleda vise serija nego ja :lol:

josh niko nije gledao? mislim da se za ovu epizodu ne moze reci ono shto je vazilo za 6x03 - da se nishta nije desilo :D

E to se zove teaser :DJa tek večeras...

Super epizoda, sto se i ocekivalo, posto je bila Said centric.

FUCK!!!na koji nacin je Dogen sprecavao Crnog da udje u temple?

Edited by maheem

tako sto nije dozviljavao da loptica njegovog sina padne na zemlju ?! ili je izgubi ... to mu je valjda bio jedini materijalni kontakt™ sa sinom ... pojma nemam, lupam :D

Edited by 8-walker

kejtin 'sta, koji kurac' pogled na samom kraju :D

Zaboga, šta se ovde sada desilo? :blink:

tako sto nije dozviljavao da loptica njegovog sina padne na zemlju ?! ili je izgubi ... to mu je valjda bio jedini materijalni kontakt™ sa sinom ... pojma nemam, lupam :D

ako je to, onda super, posto ju je cuvao na sjajnom, bezbednom mestu :D

kakogod, dobra epizoda, ponovo pomalo pocinjem verovati u lost!

Ocekivao sam bolju epizodu.

Malo mi je smetala patetika "nisam dobar za tebe" i ono na kraju "moj sin je poginuo, a meni se ukazala vizija..." i naravno seckalica™ Said je uspeo da malkice spase epizodu :)Zasto je Kejt prezivela?

Edited by Milosh76

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.