Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Hvala Miloshe!Dakle,

kad se "v" izrez okruzi pepelom da bi se zastitio od smoke monstera, kakav pobednicki izraz lica, pre nego sto ga monster ipak skenja :lol:

Edited by Daddy Cool
Link to comment

Kradu finte iz Supernatural-a :P

I meni se cini da je Said sada Jacob. Cak je i logicno, po Lost standardima naravno. Jacob je ubedio Hurley-a da se vrati na ostrvo, dao mu poruku... itd. Solidan pocetak u svakom slucaju.

Link to comment

Ma.... sjajno, nema sta!

Said jeste Jacob, jer Jacobu treba telo da prenese svoju dusu, jel tako? Dakle, Said je morao da bude "izlecen" pa da opet "umre" da bi duh Jacoba presao u njegovo telo. Odlicna epizoda, neke stvari su se opet zakomplikovale, a neke odmrsile.

Jel sledece nedelje nova epizoda?103. 6- 1 F104 2 Feb 10 LA X (1)104. 6- 2 F105 2 Feb 10 LA X (2)105. 6- 3 F106 9 Feb 10 What Kate Does106. 6- 4 F107 16 Feb 10 The Substitute107. 6- 5 F108 23 Feb 10 Lighthouse108. 6- 6 F109 2 Mar 10 Sundown109. 6- 7 F110 9 Mar 10 Dr. Linus110. 6- 8 F111 16 Mar 10 Recon111. 6- 9 F112 23 Mar 10 Ab Aeterno112. 6-10 F113 30 Mar 10 The Package113. 6-11 F114 6 Apr 10 Happily Ever After114. 6-12 F115 13 Apr 10 Everybody Loves HugoJESTE, ako je verovati ovomeAko dobro racunam, nece biti pauza... odlicno

Edited by Milosh76
Link to comment

Odlična epiozoda, svašta se izdešavalo, mislim da ću je pogledati još jednom za vikend.

Sajid je definitivno postao Džejkob, jer je ovaj znao da će biti ubijen pa je pronašao pogodnog domaćina za svoju večnu dušu.

 

Ali mi baš nije jasno,da li sada imamo paralelne univerzume, ili je sve ovo što se dogodilo u avionu i aerodromu zapravo kraj koji su nam prikazali na početku

Zar ne bi trebalo da bude 18 epizoda?

Edited by Arkadija
Link to comment
:Hail:po meni super epizoda...

isto pomislih da je Said novi Jacob, jedino ja mislim da Crni hoce da se vrati u hram, da je to njegov dom, a ne da ode sa ostrva. interesantno da je Ricard bio njegov zarobljenik... Dezmond i kovceg nestase iz aviona. ok, Dez nije bio unutra ni prvi put, ali zasto nema caleta?

hm, da, mozda crnilok hoce samo da se vrati u hram... mada mislim da bi bilo kulje da hoce da ode sa ostrva. onda bi mozda bila moguca teorija da je jacob ekshli bad guy i da je on zarobio crnog i vjerovatno sve ostale na ostrvu.

Link to comment

hm, da, mozda crnilok hoce samo da se vrati u hram... mada mislim da bi bilo kulje da hoce da ode sa ostrva. onda bi mozda bila moguca teorija da je jacob ekshli bad guy i da je on zarobio crnog i vjerovatno sve ostale na ostrvu.

To ima smisla, pogotovo sto je poslednja recenica crnogloka bila da "zeli upravo ono sto Lok ne bi zeleo - da se vrati kuci"Sad cemo videti ko je zao, lep, plav, zgodan "ljubigamajka" lik ili namrsten, crn, grub lik koji je izgleda i robovlasnik ili mozda cuvar zatvora...

Na tom sajtu je prikazano 12, jer za toliko imaju informacija, valjda. Pauze mora biti, samo je pitanje kada... Na IMDB su postavili datume za 9 epizoda od ukupno 18. Mislim da ce se to menjati u skladu sa procenama i gledanoscu.

Edited by Milosh76
Link to comment

Moze neko da me podseti,nema sanse da se setim.Dzekov otac, se par puta predstavio kao Jacob??I ako se dobro secam, par puta se pojavljivao a i on je mrtav dosao na ostrvo...

Link to comment

da, setao je po ostrvu, razgovarao sa lockeom, sun i lapidusom, a pri tom bio mrtav.ali nikad nije rekao da je on jakob. rekao je da 'moze da govori u njegovo ime'

Link to comment

Kad se sada prisetim nekako mi je konfuzno, ona koliba u kojoj je "navodno" obitavao Džejkob, da li je bila okružena pepelom, da on ne bi izašao ili da neko drugi ne bi ušao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...