Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

pa kler nikad nigde nije ni otisla, zar ne ?

  • Replies 2.8k
  • Views 293.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ZokiAsov
    ZokiAsov

    Ti ko moj burazer kad je za vikend odgledao 39 epizoda sopranovih, od po sat vremena. Zove me u ponedeljak, kaze nesto sam se ukocio... 

  • Dankan Ajdaho
    Dankan Ajdaho

    Samo da prijavim da sam u zadnjih mesec i po dana odgledao kompletnu seriju od početka do kraja.   Odgledao sam do kraja jer sam mazohista u duši.   Ne pamtim iskreno govoreći da j

  • https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-69362465   srećna godišnjica svima koji slave

Posted Images

pa kler nikad nigde nije ni otisla, zar ne ?
na viši nivo egzistencije, možda?

Primetio sam vrlo opasnu tendenciju na ovom forumu da se disuju ridjokose devojke. Molim lepo, one su akritična bića, ridja kosa ih abolira od bilo čega, bilo kada. Zajebah se, inače, pa sam pročitao malo topika i opet se popalio. Sad ne znam da li ću izdržati da, kao prošle godine, dočekam kraj i pogledam sve u cugu...

Verovatno je hiljadu puta vec napisano ali da ne trazim... Jos koliko dana? :)

Verovatno je hiljadu puta vec napisano ali da ne trazim... Jos koliko dana? :)
02.02.2010.
http://www.youtube.com/watch?v=j1PAB6Sgdp8genijalna je pjesma :D

Edited by gervasius twinkleminkleson

:rolf: :rolf: :rolf:

fenomenalno :D

Dok sam danas sedela na jednom užasno dugom i dosadnom sastanku, pala mi je na um užasavajuća pomisao da će se u 6. sezoni desiti sledeće: Avion neće pasti već će uredno sleteti u LA , a onda će šerif sprovesti Kejt u lisičinama do zatamnjenog automobila gde će je dočekati Sidni i Sloan iz Alijasa i tražiti od nje neki deo one Rimbaldijeve mašine. :yucky: :yucky: :yucky:

Edited by Arkadija

verovatno da nisi daleko od istine

"Answers, you're making it up as you go!" :lol: Bogami opasno se približismo...

Bioskop pocinje, 16-17 epizoda V sezone krece upravo :)Nego, da li se zna, da li ce 1 epizoda VI sezone biti retrospektiva kao u V sezoni?

vjerovatno ce biti, ali nijednom to nije bila prva epizoda nego neka nezvanicna nulta epizoda. prva epizoda je uvijek 'normalna'

Znam da je zovu nultom, nego prva epizoda nove sezone, koji god broj da joj daju, ona je prva :)Gledajuci ovo bice 2 epizode, jedna nulta i jos jedna koja je premijerna i to izgleda dupla :)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.