Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

i don't know what to think :mellow: vjerovatno je, uz pilot, najuzbudljivija prva epizoda sezone. ali zbunjen sam, moracu opet da gledam.

tj, sva pricha na ostrvu mi je supercool, jedino mislim da ce mi trebati malo vremena da se naviknem na parallel universe thing. vjerovatno ce cijele sezone ici tako prica, ono sto se desava na ostrvu i ovi... flashparallels. koji nisu ekshli samo what could have been da se nisu srusili, vec potpuno drugacija realnost [desmond u avionu, hugo koji je luckiest man alive itd]jel mozda sayid sad postao jacob?ne znam zasto, ali to mi je palo na pamet kad se 'probudio'?josh jedan edit: artist formerly known as john locke hoce da ide sa ostrva! i richard je bio rob? na black rocku, siguran sam. awesome

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Skinuo sam, ali nemam kad da gledam angry.gif samo sam pretrcao epizodu.Taman da Almin car i ekipa postave titl.edit: au, postavili su vec! jaooooo...

Edited by Daddy Cool
Link to comment

:Hail:po meni super epizoda...

i don't know what to think :mellow: vjerovatno je, uz pilot, najuzbudljivija prva epizoda sezone. ali zbunjen sam, moracu opet da gledam.

tj, sva pricha na ostrvu mi je supercool, jedino mislim da ce mi trebati malo vremena da se naviknem na parallel universe thing. vjerovatno ce cijele sezone ici tako prica, ono sto se desava na ostrvu i ovi... flashparallels. koji nisu ekshli samo what could have been da se nisu srusili, vec potpuno drugacija realnost [desmond u avionu, hugo koji je luckiest man alive itd]jel mozda sayid sad postao jacob?ne znam zasto, ali to mi je palo na pamet kad se 'probudio'?josh jedan edit: artist formerly known as john locke hoce da ide sa ostrva! i richard je bio rob? na black rocku, siguran sam. awesome

isto pomislih da je Said novi Jacob, jedino ja mislim da Crni hoce da se vrati u hram, da je to njegov dom, a ne da ode sa ostrva. interesantno da je Ricard bio njegov zarobljenik... Dezmond i kovceg nestase iz aviona. ok, Dez nije bio unutra ni prvi put, ali zasto nema caleta?

Edited by mr@ki
Link to comment

jeste vi gledali neku epizodu koju ja nisam ? pola ovih stvari koje ste naveli u mojoj epizodi se nije desilo ?!

odakle vam da je kovceg nestao, da je da crni hoce da ode sa ostrva i da je richard bio njegov zarobljenik ?

edit :

odakle se said probudio ? kod mene je zaspao i nije se budio !

Edited by 8-walker
Link to comment

ti si vjerovatno skinuo samo prvu epizodu. izasle su dvije. tj, izasla je dupla epizoda, ali na nekim mjestima se moze skinuti iz dva dijela, a ti si, pretpostavljam, skinuo samo prvi

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

kolko je vama trajala druga epizoda?meni 38:10 i nesto mi se cini da sam mnogo propustio u tih nekoliko isecenih minuta...

epizoda mi se zavrsava kada se jack pravi tvrdoglav i nece da ide na razgovor...sta se desilo later?

Link to comment
kolko je vama trajala druga epizoda?meni 38:10 i nesto mi se cini da sam mnogo propustio u tih nekoliko isecenih minuta...

epizoda mi se zavrsava kada se jack pravi tvrdoglav i nece da ide na razgovor...sta se desilo later?

tu se Said budi i to je to...ustvari mozda ima jos jedna scena na plazi sa laznim Lokom i Ricardon, ne znam da li si to video

edit: ja sam skinuo iz jednog dela, traje 1h 21m 20s

Edited by mr@ki
Link to comment
kolko je vama trajala druga epizoda?meni 38:10 i nesto mi se cini da sam mnogo propustio u tih nekoliko isecenih minuta...

epizoda mi se zavrsava kada se jack pravi tvrdoglav i nece da ide na razgovor...sta se desilo later?

Meni je iz jednog dela, ali vidi se gde je kalemljeno. Tako da je prvi deo 42:47, drugi valjda 38:33.Serija je i ranije bila predobra, pa ne mogu da kazem da je ovo sad nesto ekstremno bolje nego do sada. Ali izmisljaju svaka im cast!Naravno, ima i dalje momenata sapunice i momenata sprdnje, to je valjda neizbezno kad serija traje 6 godina... u tom smislu, obratite paznju na legendarnog rmpaliju u crnoj tesnoj majici sa "v" izrezom! :)edit: ni ja ne vidim spojler... verovatno je fora da moze samo iz Mozile! angry.gif Edited by Daddy Cool
Link to comment
edit: ni ja ne vidim spojler... verovatno je fora da moze samo iz Mozile! angry.gif
Ides na ADD REPLY i u padajucem meniju imas SPOILER ili ako te mrzi kucaj

tekst koji "krijes"

[ spoiler ] i posle teksta [/ spoiler ] samo bez razmakaOvo je kucano iz IE, a radi i na FF

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...