Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

da, scena sa chokoladom je fenomenalna :Dsuper je i kad high-school ben pricha sa direktorom skole i kaze '...i like boxing'. a onda postane radnik u fabrici i pakuje kutije. ili tako nesto. box man, u svakom sluchaju
Kad nije ranije shvatio da je on "izabrani"...Inace, epizoda me je totalno zbunila, vise nego ijedna predhodna...
Link to comment
da, scena sa chokoladom je fenomenalna :Dsuper je i kad high-school ben pricha sa direktorom skole i kaze '...i like boxing'. a onda postane radnik u fabrici i pakuje kutije. ili tako nesto. box man, u svakom sluchaju
Ben?ili John? :P
Link to comment

tek sinoc gledala, moracu sledeca dva petka da otkazujem sve.veliki wubovac za povratak sedrika (ne mogu da se naviknem da ga zovem abadon posle the wire).znaci, lok je propustio tri prilike da bude ben (ili neo).i fenomenalna asocijacija sa pocetka epizode sa who's ur daddy i walkabout u pesmici.samo priznajem, najvise me plasi to sto sve vodi ka tome da je u sanduku benri. to necu preziveti, sigurna sam.ne znam kako vama, ali mi se cini da je u ovoj bilo najvise otkrovenja od ko zna koje epizode.

Link to comment
samo priznajem, najvise me plasi to sto sve vodi ka tome da je u sanduku benri. to necu preziveti, sigurna sam.
Ne verjem. Ja sam i dalje ubedjen da je Majkl u pitanju...
Link to comment
Ben?ili John? :P
uh, ne znam zasto, ali uvijek to radim. :Drekli su da cemo u finaletu saznati ko je u sanduku.inace, u zadnjoj epizodi scrubsa se pojavljuje smoke monster! :D Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

bila odlicna epizoda, vidi se da se zakuvava sezonsko finale, sajidov camac jako interesantan po pitanju broja onih koji su otisli u grad.

Link to comment
samo priznajem, najvise me plasi to sto sve vodi ka tome da je u sanduku benri. to necu preziveti, sigurna sam.
Nema sanse da dve sezone pre kraja saznamo sta se dogodilo sa jednim od kljucnih likova. Pre mogu da zamislim kraj cele serije kako se nesto vazno rasplice, a Ben se samo na trenutak u poslednjem kadru lukavo nasmeje (k'o kad je obrnuo Saida u Iraku). ^_^
Link to comment

u finalu trece sezone (dzek odlazi na neciju sahranu, ali ne saznadosmo chiju - vidjeli smo samo sanduk, ali ne i ko je unutar)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...