Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

pa dobro, nije bilo bash toliko loshe.

ako nista, kler je nestala. mozda je chak i ubijena!da, ovo se deshava prije onog ff iz trece sezone. to o pobjedi yankeesa protiv bilo koga sluzhi da se odredi otprilike o kojoj se godini radi. na netu nadjoh da se ta utakmica (ili ta plej of serija, sta god) igrala 2007. ne vjerujem da je jacob jackov stari. mislim da cemo u sledecoj epizodi konacno saznati ko je jacob

Nisam rekao losa epizoda. Samo su malo smorili.... sa you know who.

Sad sam pauzirao bas kad Jack gleda u novine i mogu da potvrdim da se radi u regular season seriji, ako me secanje dobro sluzi od prosle godine. Playoff nije sigurno, Yankees nemaju sweep u playoff seriji protiv BoSoxa sa Gay-Rodom u ekipi (Jack je njega pomenuo - "A-Rod". Sad cu malo procepkati netom, da iskoristim baseball za postavljanje nekog timeframea, ako je uopste moguce.

Edited by mandingo
Link to comment
Koja je bila svrha ove epizode?
Očigledno idu po sistemu red za nerdove što gledaju zbog misterija, red za domaćice što gledaju zbog romanse.Retko bljutava epizoda. Ja sam se nadao da će se ispostaviti da ona zagrobna poruka ("You shouldn't raise him") ide na konto nekog pacijenta kog Dr. J. bukvalno ne treba da podiže, zbok kičme... kad ono, ni toliko.
Link to comment
then again, trebalo bi da ona odgaja bebu, sto tatu cini losim momkom. ili ne?
Pa ne baš. Videli smo ranije da je ono "proročanstvo" oko bebe bila izmišljotina koja je poslužila samo da je ubaci na let 815, tako da... Mada eto, sad opet stižu onostrane preporuke oko toga ko (ne) bi trebalo da podiže dete... odrašće mali dok se oni smisle.
Link to comment

samo da znate, ako nastavite da budete tako negativni, iskoristicu funkciju i za svaku losu rec o lostu, deset posto warn :Pposto sam ja i domacica i nerd istovremeno, meni ova epizoda bila kul. jedina mana sto nije bilo benrija. ali, nema plavusice, kejt laze i maze, dzulijet carica (sad mi se opet vraca nada da ce dzulijet i benri biti neki miki i melori ostrva).steta samo sto nismo videli malo vise operacije, volim da gledam seckanje abdomena i slicne hirurske zahvate. zanimljiv mi ovaj kao raskol medju brodskom ekipom. ovi kao dobri, a ovi kao losi. da li to znaci da sedrik (advokat koji je angazovao naomi, faradeja i ekipicu) predstavlja meku struju vidmora, a kimi i ostali paramilitary forces?i dalje ne verujem da nema vise ruso.

Link to comment
i dalje ne verujem da nema vise ruso.
vratice se rus ovaj rode. nesto sam video da tamo tabana po nekom krsu na plazi.ja opet ne verujem da su oni paramilitari ladno preziveli smokija a i sta im se desilo da onako lose gadjaju sojera.
Link to comment

hmmm. sama epizoda je vrlo uzbudljiva

ali nisam bash potpuno siguran da mi se svidja pravac kojim serija ochigledno ide. prije svega mislim na to da je ona time-loop teorija obviously tachna. well, makar u dijelu da postoji time-loop, nisam je chitao cijelu. izgleda da oni ipak nisu sluchajno bili u avionu...

Link to comment

Gervasius, ne znam ima li još ko da i ovde i tamo komentariše Lost osim nas dvojice? Nema smisla da vodimo dupli dijalog ovako, posebno ako je još malo ko već odgledao... Ukratko, OK epizoda, sjajna scena sa deljenjem čokoladice, John "Proper" Locke i dalje rula. mrproper.jpg

Link to comment

da, scena sa chokoladom je fenomenalna :Dsuper je i kad high-school ben pricha sa direktorom skole i kaze '...i like boxing'. a onda postane radnik u fabrici i pakuje kutije. ili tako nesto. box man, u svakom sluchaju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...