Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ja sam, inače, već odgledala prve tri sezone po drugi put, onda kada su se prikazivale na bivšem Fox-u, tako da sam utvrdila to gradivo. I sećam se skoro svakog detalja :cool:Ali stvarno bih mogla da još jednom krenem. Ima tu tako dobro zamišljenih stvari, da me sada hvata opet ona tuga, zbog upropaštenog kraja.

Link to comment

ja sam nasla sebi istomisljenicu, u this is 40, cerka napravljena u knocked upu, gleda osamsto epizoda losta dnevno i voli kraj :Dinace, zatvorili nam univerzitet, mnjah. a bas sam se radovala novim zadacima. preostaje mi samo da uramim diplomu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Zavrsio sam veceras seriju, pa da napisem koju. Realno posle prvih par epizoda u kojima vidimo tropsko ostrvo, bele medvede, crni dim, mrtve ljude kako hodaju moze da se pretpostavi da nece to na dobro da izadje u smislu da dobijemo sve odgovore i da nam sve bude servirano na tacni. Meni je to naravno bilo daleko lakse jer sam sve odgledao za 3 meseca. U toku serije par puta sam sebe uhvatio da razmisljam da mi je neko rekao da cu uzivati da gledam kako se crni dim koji je usao u leš, bori protiv coveka koji je nakon par gutljaja vode postao besmrtan i to sve na ostrvu koje menja mesto, mislio bih da je taj lud.Osim fenomenalne radnje, odnosno misterije koja nas sve vreme vuce da gledamo dalje, najjaci kvalitet je u mnostvu zanimljivih likova (akcenat na mnostvu). Jel ima ijedna druga serija toliko glavnih likova kao ova? Plus skoro sve ih na ovaj ili onaj nacin volimo (sto je postignuto tako sto su svi predstavljeni kao zrtve surovog zivota pre nesrece). Sve one uzrecice i akcenti! Dude, brother, aj, Sojerovi nadimci drugima, njegov juznjacki akcenat, Saidov engleski i melodika recenica (It will not be very pleasant if I meet you again), Kler i australijski, Carlijev engleski i oj mate, ma u svemu sam uzivao!I dodje taj kraj :) Meni idealan kraj bi bio nesto nalik kraju 3 sezone kada vidimo Dzeka i Kejt u LA-u i kada ovaj hoce da se vrati na ostrvo. Dakle totalni WTF kraj, jer je bilo ocigledno da necemo dobiti sve odgovore. Ideja stvarnog kraja mi je prilicno OK, ovom zivotu dodje kraj, pre ili kasnije, na ovaj ili onaj nacin, nije mnogo ni bitno, bitan je put, ono sto smo uradili, lepi momenti koje pamtimo do kraja. U tom smislu me je kraj podsetio na Sopranove. Ono sto mi je zasmetalo je sto je tih sat i 45 min uradjeno vise kao bljutava romanticna drama, tj totalno odudara od dinamike cele serije.Sve u svemu jedan veliki :Hail: za citavu seriju i siguran sam da ce biti jedna od onih stvari koje se pamte ceo zivot.

Link to comment
  • 1 month later...

Za LOST sam već rekao i mogu da ponovim, bila bi jedna od najbolji serija da se završila u petoj sezoni!Da su oni (putnici leta 815*) izazvali pad aviona, tako što su izavali "incident" na ostvu*jeee, još uvek se sećam broja leta ...ali brojeva sa skloništa jok ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...