Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Eo vako. Oću da mi tuš bude neki razorno dobar. Jak pritisak, širok (da pokriva veliku površinu), dakle da ima mnogo prskalica i sve to tako. Šta da uradim? To jest, da li je dovoljno kupiti neki dobar i skup tuš, odnosno onu "glavu" što se natakari na ono crevo? Ako je odgovor pozitivan, imate li neke preporuke, marke, brendove, i to?Ako nije, šta još treba raditi? Da li to uopšte ne zavisi od samog tuša, već pritiska koji ide iz vodovoda? Ako ne, da li ima neki intermedijarni element koji je važan u toj računici, neko podešavanje, otkud znam?Popkulturna ilustracija:Hoću ja The Commando 450!!!Uzgred, vic o Srbima kreće od 2:30..

Edited by Buck Naked
Link to comment
Eo vako. Oću da mi tuš bude neki razorno dobar. Jak pritisak, širok (da pokriva veliku površinu), dakle da ima mnogo prskalica i sve to tako. Šta da uradim? To jest, da li je dovoljno kupiti neki dobar i skup tuš, odnosno onu "glavu" što se natakari na ono crevo? Ako je odgovor pozitivan, imate li neke preporuke, marke, brendove, i to?Ako nije, šta još treba raditi? Da li to uopšte ne zavisi od samog tuša, već pritiska koji ide iz vodovoda? Ako ne, da li ima neki intermedijarni element koji je važan u toj računici, neko podešavanje, otkud znam?
Ako ti je pritisak vode u sistemu loš, možeš kupiti najskuplju glavu tuša - džaba. U tom slučaju jedino pomaže kvalitetan hidromasažni stub koji u sebi ima pumpe koje dodaju pritisak vode. Ako je pritisak dobar, onda juri neku kvalitetniju. U principu, i ove "pijačne" rade posao što se tiče mlaza koji prave, problem sa njima je što im kamenac brzo začepi dosta rupica, pa to posle ni na šta ne liči.Od marki, svi Nemci (Hansa, Hans-Grohe...), neki Italijani (Paffoni npr.). Gledaj samo da rupice na glavi tuša imaju gumene prstenčiće okolo za koje se ne hvata kamenac.
Link to comment
može li se ikako pomoći knjizi koju je uhvatila plijesan? da joj premažem rubove antimikotikom? :unsure:
Nikad probao, čitao na netu...so, čisto teoretski:Osušiti dobro (predlagano od kuglica onih silikonskih iz patika i pakovanja do zamrzivača i/ili mikrovalnih), obrisati/usisati plesan, raditi to vani da ne leti po kući, može se očistiti sa malko alkohola, knjigu smestiti na fino, toplo i suho mesto.
Link to comment
Ako ti je pritisak vode u sistemu loš, možeš kupiti najskuplju glavu tuša - džaba. U tom slučaju jedino pomaže kvalitetan hidromasažni stub koji u sebi ima pumpe koje dodaju pritisak vode. Ako je pritisak dobar, onda juri neku kvalitetniju. U principu, i ove "pijačne" rade posao što se tiče mlaza koji prave, problem sa njima je što im kamenac brzo začepi dosta rupica, pa to posle ni na šta ne liči.Od marki, svi Nemci (Hansa, Hans-Grohe...), neki Italijani (Paffoni npr.). Gledaj samo da rupice na glavi tuša imaju gumene prstenčiće okolo za koje se ne hvata kamenac.
Hvala ti PUNO! I oko stuba, i oko marki, i oko kamenca.Jedno pitanjce još, ako smem - koji đavo je taj hidromasažni stub? Stvarno ne znam (imam neku ideju, ali bolje da ne lupam). Da li se to može kupiti ovako? Ugraditi na kadu?Hvala još jednom!
Link to comment
Hvala ti PUNO! I oko stuba, i oko marki, i oko kamenca.Jedno pitanjce još, ako smem - koji đavo je taj hidromasažni stub? Stvarno ne znam (imam neku ideju, ali bolje da ne lupam). Da li se to može kupiti ovako? Ugraditi na kadu?Hvala još jednom!
Hidromasazni stub ili panel kupuje se odvojeno i ugradjuje u postojecu tus kabinu i mahom je boljeg kvaliteta od onih koje su vec ugradjeni u jeftinije hidromasazne sisteme kabina.
Link to comment
Hvala ti PUNO! I oko stuba, i oko marki, i oko kamenca.Jedno pitanjce još, ako smem - koji đavo je taj hidromasažni stub? Stvarno ne znam (imam neku ideju, ali bolje da ne lupam). Da li se to može kupiti ovako? Ugraditi na kadu?Hvala još jednom!
y4XUL.jpgOno u ćošku na zidu. Može se kupi posebno, al vodi računa. Na tržištu je uglavnom kinesko smaće, a ovi kvalitetniji koštaju prilično.
Link to comment
Nikad probao, čitao na netu...so, čisto teoretski:Osušiti dobro (predlagano od kuglica onih silikonskih iz patika i pakovanja do zamrzivača i/ili mikrovalnih), obrisati/usisati plesan, raditi to vani da ne leti po kući, može se očistiti sa malko alkohola, knjigu smestiti na fino, toplo i suho mesto.
gracias. neće bit manje efikasno od dermatoloških tretmana....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...