Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

 

3 hours ago, gospa buba said:

ne zna se za srbiju ili ne zna se uopshte?

sent from bubamoto
 

kolko se sećam, odlučeno je da od sledeće godine prestane da se menja, a pošto valjda treba da se zacementiramo na letnjem režimu, onda ipak mora da se promeni još jednom u martu.

Link to comment
12 minutes ago, slepa živana said:

 

kolko se sećam, odlučeno je da od sledeće godine prestane da se menja, a pošto valjda treba da se zacementiramo na letnjem režimu, onda ipak mora da se promeni još jednom u martu.

Tako se i meni nešto čini... ALi je valjda ostalo da se razmisli do marta...

Link to comment
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 months later...

Ima li neko info ili preporuku koja kurirska služba je otvorena i raspoložena za transfer kabastih stvari tj nerasklopljenih?
u pitanju je dečija tricikl-guralica koja nije kod mene pa da mogu da je lako rasklopim i spakujem u neku kutiju.

Link to comment

Nije to ništa veliko.Meni su stizale bicikle 

Ali sa druge strane ,nije uspeo neko da mi pošalje kancelarijski fotelju ,jer nisu hteli da prihvate 

Najbolje ako može kolko tolko da se sklopi i zaštite osetljivi delovi 

Pa pozoveš city,bex,aks... ja bih tim redom 

  • Hvala 1
Link to comment
14 hours ago, Fakundo Sava said:

Nije to ništa veliko.Meni su stizale bicikle 

Ali sa druge strane ,nije uspeo neko da mi pošalje kancelarijski fotelju ,jer nisu hteli da prihvate 

Najbolje ako može kolko tolko da se sklopi i zaštite osetljivi delovi 

Pa pozoveš city,bex,aks... ja bih tim redom 

Mi smo je kupili novu i stigla je rasklopljena skroz, u kutiji, sklapala sam je from scratch. Nažalost izgubila sam uputstvo koje bih mogla da prosledim kupcu, ovako mora da se snalazi.

 

Namerno si izostavio Post Express? Pitam jer ja njih najviše koristim pa da čujem šta je problem.

Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Namerno si izostavio Post Express? Pitam jer ja njih najviše koristim pa da čujem šta je problem.

kod mene poštar ne donosi/odnosi te kabaste stvari ,u stvari bilo šta što ne može da stavi na biciklo ,

Treba da se odnese u poštu ,a meni je to susedno selo i mrzi me 

Ali u principu ,nisam imao problema sa postexpresom,naročito jer bilo koja pošiljka stoji u pošti nekoliko dana ,pa ne mora 

da se izgubi pola dana čekajući kurira 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...