Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

jedna od stvari koja mi stoji pri vrhu spiska za kad dobijem na lotou :D
jel četvorku, ovde™ ima polovnih za 300-400-500€ zavisi od stanja
Link to comment

Moj ortak je to parkirao u gajbu.Ala to galami jbte!A i brate stalno nešto crkava.Još jedan problem je što je on bio na spratu pa je jebao kevu ovima isod kad je igrao.Menio je najveći šok bila glasnoća.Valjda se u luna parku ne primetiPoslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
Moj ortak je to parkirao u gajbu.Ala to galami jbte!A i brate stalno nešto crkava.Još jedan problem je što je on bio na spratu pa je jebao kevu ovima isod kad je igrao.Menio je najveći šok bila glasnoća.Valjda se u luna parku ne primetiPoslato sa WC šolje by BVK
ja imao, takođe, jedan(tractor driver) na gajbi doduše 3-4 dana kad je kum otvarao igraonicu u kineskom tc-u dok nisu došli kinezi. mogao je da se igra, u stanu, jedino kada se zvuk smanji na min. tj. ugasi se, inače mislim da se čuo u celom soliteru. a kada mu pogodiš sve kartice i ubaciš lopticu svugde gde treba on se upali i štekće kao traktor, i ne samo štekće nego i poskakuje. tada sam trajno oštetio parket i malo obio zidove.fliper može isključivo u kući, u prostoriji koja je fizički odvojena od ostatka kuće.
Link to comment

izlapeo sam, ne mogu da se setim koji je fliper stajao sa desne strane pred ulazom u rupua više sam u rupi proveo vremena nego na faxu, prve dve godine

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...