Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

zewa je kraljica, jeste skuplja od perfeksa i ostalih, ali na kraju je taman i za toliko više imadovoljno mek da ne propadne prst, a opet dovoljno žilavozbiljan problem

Link to comment

ko iskusna pipacica klozet papira po samouslugama da vam kazem da treba da je fi onog valjka od kartona na kojeg je papir namotan sto manji i da rolna kad je opipas pod prstima bude sto nabijenija; tri sloja se podrazumevaju. e, takav vam papir treba jer duze traje. ja kupujem u radnji koja se zove, pazi sad, kucne potreBstine, nekakav privatnicki, bijeli, zove se romex/rolex, jebem li ga, nikako da upamtim a mrzi me sad da se iz toplog cebeta izrolam i u klonji proverim.

Link to comment

to kad je troslojni se ne mora ni cepati nego se samo provuče među guzovima i taj sloj direktno u šolju ide. ostala dva sloja se namotaju nazad na rolnu. može i napred... dvoslojni sasvim dobro upija i za kuhinjsku upotrebu.

Link to comment

tjah kapetanme ondak može i kuntsdruk :ss1:et ordrka opsesivno-kompulzivno nameštam na b varijantu i tek odnaelem, zewa kaže sledeće: 150 listića x 3 sloja = cca 20m sve ispod tog je bacanje para i živaca

Link to comment

Ja sam nabasao na nekog "belog medveda" kome je onaj karton toliko malog promera da moze samo olovka da prodje i onda ne mogu da ga "montiram"

Link to comment
o kakve li priče... Zewa ima sve detalje o broju listića, veličini, dužini rolne... perfexi i palome i ostala čuda ne mogu da prismrde zewi :-)
Zewa je ubedljivo najbolja. Narandžasta.I kad se ima para, portugalska Renova. Crni je najjači. :D
vecita dilema2rw0nz4.jpg
Ovo desno. Ljudima po kućama menjam kad nije tako.
Link to comment
Ovo desno. Ljudima po kućama menjam kad nije tako.
misliš da je to dovoljno? treba promeniti svest ljudi, edukovati posebno mlađu populaciju i pokazati im prednosti takvog pozicioniranja
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mogli bi zakazati turnir.Kad sam studirao, imao sam običaj da veče pred ispit idem u 1 kafić s fliperima, za urok, imao sam brze prste. Najbolji behu oni mehanički, što bi se danas reklo analogni™

Link to comment
Ovo desno. Ljudima po kućama menjam kad nije tako.
Ја скинем па из руке, после вратим. Та десна варијанта, али да ми је ролна са леве стране, негде близу колена, је једина ергономска, бар за мене (а ионако бришем само своје, остало ме не занима). У свим осталим случајевима, ролну у леву, цепам десном.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...