Jump to content
IGNORED

Amy Winehouse


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 964
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    59

  • Zoe

    46

  • Caligula

    42

  • yolo

    39

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jel postoje u tom promoterskom poslu neke klauzule, u fazonu, da se izvodjacu ne isplati cela suma ako usere koncerat?
ne postoji merač zadovoljstva, a ako i postoji nije standardizovan, uveden u upotrebu i ozakonjenzato se i prodaju usluge, a ne proizvodizašto bi se nezadovoljni gledalac filma, posetilac koncerta, i sl. tretirao različito od drugog potrošačatražiš da ti vrate pare na izlazu (ne mora celokupan iznos)
Link to comment
nezadovoljni gledalac koncerta isti prvo mora da vidi/odsluša. ne?
dobro, uvesti različite kategorije nezadovoljnih:-oni koji odgledaju do kraja-oni koji su nezadovoljni već nakon 10min-oni koji su nezadovoljni već samim činom zakazivanja nekog koncerta (te i nemaju obavezu da ga posete)
Link to comment
...pa uporedimariahcareyprecious.jpg
mislim da je ovo scena iz filma "precious" gde je igrala socijalnu radnicu, i to, mogu reći, odlično odigrala. ne znam kome je prvo palo napamet da poredi maraju sa ejmi, to vam je ko bog i šešidžija, i to tim redosledom.
Link to comment
she told you she was trouble... kad hoche, pravi fantasticne certe...... nego, el ima neki intervju s njom od sinoch?
U ugovoru pred koncert je mudro stajalo da nema apsolutno nikakvih kontakta sa medijima.
Link to comment
U ugovoru pred koncert je mudro stajalo da nema apsolutno nikakvih kontakta sa medijima.
:D baš sam se čudio što u "zabavi" blica nisam našao jedan od onih šablon intervijua, sa istim naslovom tipa "koncert u beogradu će biti poseban / publika u srbiji zna da ceni muziku", sa ejmi Edited by korindjar
Link to comment
mislim da postoji razlika: da kod Ejmi zaista pokusavaju da prodaju koncerte i da postoji nekakav napor da se ona drzi pod kontrolom, i da u tome ne uspeva, i da ce to sve da se zavrsi jako ruzno i tuzno.
Mene zapravo cudi sto je jos uvijek ziva. A ujedno se nadam da ce se nekim cudom izvuci. Mozda i uspije uz neki restriktivan i ozbiljan program odvikavanja. Ovo sa tjednim seansama u bolnici je potpuno beskorisno, osim da joj eventualno infuzijama malo ojacaju organizam.
zao mi nje i jos jednog ludackog talenta koji nestaje zbog slabosti.
A u tome svemu je najjadnije sto je postala "slucaj" o kojem raspredaju ljudi koji nemaju blage veze o talentima, a jos manje o muzickoj industriji. Ovi sto tvrde da je Amy "proizvod" poistovjecujuci je sa kojekakvim Britney& Co. cupkalicama. Istina je zapravo posve obrnuta (sto poneki vjerojatno i znaju); tek nakon Amy se pokrenula i industrija te proizvela jos nekoliko pjevacica na "Amy fazon" - poput npr. Adele,itd.Mislim, zaista je potrebno ne imati sluha pa reci da ovo nije ogroman talent :Edit: ne znam zasto mi ne uspijeva da postavim YouTube, al' nema veze. Edited by Zoe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...