Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

zena je otisla na vreme...jedina dobra stvar je ono hispano mace koje se muva oko zatvora. slatkica i po.sutra da prekinu seriju...bas me briga. uskoro ce galaktika, i to kraj.

Link to comment
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

meni se ovo iz trece vise dopada nego cela druga! druga je govno nad govnima...

a vrnuce se Sarah do kraja... ja kapiram da je glava samo neki fake... a i da se vrne ili ne svejedno je, Michael je svakako impotentan... ili gay... u svakom slucaju pre ce kresnuti Mahonea nego Sarah...

Link to comment

a vrnuce se Sarah do kraja... ja kapiram da je glava samo neki fake...

То је и мени пало на памет. Нада умире последња. :lol: Тренутно сам у Bargaining фази. :rolleyes:
Michael je svakako impotentan... ili gay...
Твоји пусти снови. :P
Link to comment

Mnogo sam dosadan, znam, ali vraćam se na svoj privatni crusade protiv svih žena & zečica koje se lože na Majkla.Kako vam nije gadno, ej? Kad krene onako da žmirka i diše glasno na nos jer mu je, kao, frka... pa se onda smiri, natuče kačket, i nastavi da ruši NWO uz pomoć štapa, kanapa, i petardi. Mislim, ne, stvarno, objasnite mi. Zeko, Maraja, ko god.20070928.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
14. decembar je petak :unsure:
Вероватно је мислио на РТС. Можда су купили права и за трећи серијал, па морају да сачекају да се иземитује у Америци.Иначе, следеће недеље је опет пауза (у Америци). :lol:
Link to comment

E samo nam jos treba da se i nasi prime na te njihove pauze od po 3-4 meseca <_< Jel ce na RTS-u ici svaki dan ili...? A i bas su nemastoviti sto se tice prevoda. Mislim, Bekstvo iz zatvora. Kamo Zakon Brace, Polomljen zatvor,... :rolleyes:

Link to comment

ja cekam da skupim bar pola sezone,i da ih odgledam onako u cugu,sto se kaze....A sto se tice emitovanja,glodur filmskog programa RTS-a je izjavio u nekoj emisiji,da ce Prison Break biti prikazan ove sezone,i to tako sto ce nam u toku 1 sezone ,znaci tamo do leta,oni prikazati prve 2 sezonae PB-a,da nadoknade zaostatk,navodno...

Edited by stormbringer
Link to comment

Аха, значи РТС планира да користи ХРТ-ов принцип, тј. да регуларно прати Америку са заостатком од неколико месеци. Није лоше, није лоше. :) Било би лепо да то важи за све новије серије које пуштају. Нпр, ЦСИ Њујорк су прекинули пред крај треће сезоне јер су успели да сустигну Америку. Кретени. :rolleyes: Што се тиче саме епизоде, ето коначно мало динамике, а за две недеље, видим, опет неке паљевине. Дупла епизода.

Edited by Zeka Peka
Link to comment
E samo nam jos treba da se i nasi prime na te njihove pauze od po 3-4 meseca <_< Jel ce na RTS-u ici svaki dan ili...? A i bas su nemastoviti sto se tice prevoda. Mislim, Bekstvo iz zatvora. Kamo Zakon Brace, Polomljen zatvor,... :rolleyes:
Polomljen zatvor bi bilo Broken Prison, tako da je losh predlog. Ali Zatvorski lom mi vec deluje kao moguce reshenje :s_d: .
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...