Jump to content

Stanje u zdravstvu(TM)


JozoMujica

Recommended Posts

kakav je ovo nedostatak spalmotila u apotekama o kome prica b92? zar je nemoguce da se uveze, kad vec galenika nesto petlja sa promjenom formule lijeka, ili sta god su rekli?

Edited by morgana
Link to comment
jebemti zivot, sad gledao na tv.prejezivo
jeste prejezivo kad je ginekologija postala profitna grana u medicini, uz hirurgiju naravno a carski rez jedan od najunosnijih radnih zadataka. Problem sa Carskim rezom je u tome što je on doživeo naglu popularnost, kao komotna metoda kojom se trudnica lišava patnji u toku porodjaja, /da ne pominjem druge boodalaštine iz 90tih tipa da se čak pogadja i odredjeni horoskopski znak za bebu, što je bio Hype svojevremeno... :isuse:/, pa je u zadnjih 20ak godina postao, takoreći stvar zahteva a ne indikacije. /sprilike kao plastična hirurgija/ U takvim uslovima nije teško izbrisati granicu normalnog rasudjivanja. Pa onda dodje do ovakvih tragedija.
Link to comment

Izrazio bih zadovoljstvo sto je nama okupljenim oko ovog topika pripala nezasluzena cast da prvi najavimo jedan spektakl koji se upravo odigrava, i to u vreme kada niko na njega ne bi stavio ni 10 dinara.Jel' zna neko na koju ce stranu Tomica? Sa jedne strane se plasim njegove sposobnosti da izabere pobednicku stranu (dokazana u Mladja vs. Labus), a sa druge sam prilicno siguran da u ovom slucaju nece moci da bira.

Edited by Patrick Cullen
Link to comment

ne znam da li je ovo pomenuto negde drugo:videh juče da je u nišu za direktora kliničkog centra izabran X koga je predložila G17 a ne Y koji je predložen od SPS. i trenutno zamenik direktora. i da u to izboru ministar dulić ima udeo. rekoše ono "stručnost pre politike"? očekujem da i ovi parking majstori u gepratovoj budu kandidati neke partije.

Link to comment

Nisi. Podjednako neobavešteno i skroz jadno sam se osećala kada nam je profesorka Bošnjak pokazala sa prozora sale za predavanja prozore okolo (unutar kompleksa zgrade KC) i rekla da je to sve prazno i neiskorišćeno, a da je i nešto od nabavljenih aparata propadalo tamo nezaštićeno i nekorišćeno. Pre toga, u toku redovnog studiranja, prolazilo mi je kroz glavu pitanje zašto u onolikoj zgradi imamo jako malo predavanja i vežbi i to mi do danas nije jasno niti imam valjan odgovor.

Link to comment

Gledao sam na TV nekog iz "menadzmenta" KCS koji je pricao kako ...nista nije useljeno , kako je pogresno projektovano i kako oni sad pokusavaju da poprave da nesto bar proradi, i tek na kraju su valjda ponovili snimak preko njegove price i ja sam shvatio da se radi o kuli.Mada padalo mi je na pamet kada je jedno vreme preko cele zgrade bio onaj bilbord valjda ocistite srbiju, da tamo verovatno nema nikog...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...