Jump to content
IGNORED

Boja


maxivida

Recommended Posts

trenutno vozim nešto što zovu "summer blue", i bas mi prija... :)žuta za sportskije modele baš "čuči", a ta "otvorena" crvena je nešto što uglavnom najbolje izgleda mom oku ^_^ ne znam dal je za ovu ili temu o polovnjacima...ali ja imam, a na osnovu sugestija drugara stručnjaka, averziju prema:bež - taxi colorbela - kažu da su to uglavnom vozila firmiteget - slično nešto kao bela...(ako neko zna tačnu i kompletnu "dijagnostiku" boja nek doda... ja ovo po pamćenju...)P.S.Jest da se teže prodaju vesele i "lepe" bojeal bre ja i neću da prodam Moja kola kome god... :o mora da bude neko ko će da ih čuva i voli onako kako su navikla i zaslužuju -_-

Link to comment
Najviše bih volela da imam žuti automobil, pa još ako je moguće sa crnim detaljima.
He, trenutno imam jarko žuti auto. Zvanično Chargerova boja je Detonator yellow. Unutrašnjost crna, sa žutim detaljima.
Link to comment
trenutno vozim nešto što zovu "summer blue", i bas mi prija... :)žuta za sportskije modele baš "čuči", a ta "otvorena" crvena je nešto što uglavnom najbolje izgleda mom oku ^_^ ne znam dal je za ovu ili temu o polovnjacima...ali ja imam, a na osnovu sugestija drugara stručnjaka, averziju prema:bež - taxi colorbela - kažu da su to uglavnom vozila firmiteget - slično nešto kao bela...(ako neko zna tačnu i kompletnu "dijagnostiku" boja nek doda... ja ovo po pamćenju...)P.S.Jest da se teže prodaju vesele i "lepe" bojeal bre ja i neću da prodam Moja kola kome god... :o mora da bude neko ko će da ih čuva i voli onako kako su navikla i zaslužuju -_-
Moj drugar preprodavac kola kaže da crvena najbolje idu.
Link to comment
E, sad imam bela kola. Jeste da je onaj metalik bio lepši, ali će bar leti u ovom biti manje vruće.
Sto je metalik lepsi? Cak i nekoliko kapi kise pokazu da je auto prljav.Moja su kola bila Z-101, bela.U Australiji, Mitsubishi Magna - bela. Nikada pranje, 4 godine.Onda haos - Mitsubishi Pajero, crven, uvek je izgledao prljav i bio je los auto, jedva sam cekao da ga se otarasim.Onda, Toyota LandCruiser - beo. Nikada ga nisam oprao.Sad - nemam kola ali imam parking. Bice za neka bela, ako budem mogao da biram.
Link to comment

Nemojte robovati klišeima. Kola firmi najčešće nisu bela, posebno poslednjih godina. Moj komšija vozi bordo crveni bivši firmin, a ja sam pre dosta godina uvezao beli auto koji je bio privatni. Takođe nemojte zaboraviti da se kola mogu i prefarbati, što je čest slučaj. Svi automobili koje viđate na auto placevima iz uvoza su bili udareni. Oni koji nisu su veoma skupi, pa se uvoz ne isplati, te se zbog toga to i ne čini.

Link to comment
  • 4 years later...

Krenuću odavde, jerbo me zanima ona folija kojom ljudi i (naročito) taksisti plastificiraju kola.Gde to ima da se kupi, jel' može da se kupi na metar, mogu li sam da je zalepim?E sad, obzirom da je folija za kola, a meni ne treba za to, nego za frižider, za eventualne odgovore molim klik hir.

Link to comment

ja cuo dosta pozitivnih stvari o njima. da sam zadrzao prethodni avto, metno bih foliju do sad. ima kod mene u kraju jedan, cuo sam da je dobar, kad sam bio tamo bilo bas puno ovih besnih kola na koja se mece mat folija....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...