Jump to content
IGNORED

Klasična muzika


Amelija

Recommended Posts

divna vest za pocetak ove godine - kronos kvartet u cetvrtak 12. januara u Novom Sadu ♥evo malo vise podataka u vezi sa ovim na B92
Kakav je ono program? <_< Edited by anantaram
Link to comment

Nadam se da ne smeta intervju sa Tasovcem

Činjenica je da ste nakon što je Vlada odbila vašu ostavku nekako tiši, da se manje bunite. Da nisu možda otklonjeni problemi i nepravilnosti koje ste javno zamerali Vladi?Ma Buda mi nije ravan po miru i nirvani koju osećam! Da li je bilo šta što sam do sada rekao promenilo globalnu matricu naše kulture? Nije, i kako sada stoje stvari, neće je izmeniti. Kada sam to shvatio, pošto nemam nameru da gubim vreme, šta sad više ko neka zadušna baba ima da se ponavljam! Veliko je pitanje da li je uopšte moguće javnom rečju koja podrazumeva argumente i logiku dopreti do obamrle društvene svesti. Političke partije zaokupljene punjenjem džepova sopstvenih funkcionera se još jedino spore oko toga da li treba da propadamo sa ukusom, evropski, ili sa tri prsta, nacionalno napujdani. I zabole ih za bilo čije mišljenje o kulturi! Bez jasnog definisanja šta je kultura, a šta je zabava, i bez jačanja nacionalnih institucija, imaćemo sve više igara, a sve manje hleba. Drugim rečima, sve manje kulture, a sve više dočeka novih godina na trgovima diljem Srbije.
Link to comment
Torent veka: 172 Savalova CD-a. Ukoliko će da me hapse zbog piraterije, nek' bude zbog ovog.
:Hail: Daj ga na pm, da ne vide forumski liberali. Edited by anantaram
Link to comment

Evo sjajne radio stanice sa klasičnom muzikom kao sadržajem. Takodje, tu imate i neka od najvećih imena za opciono (vanradijsko) slušanje, sa po nekoliko youtube klipova u okviru svakog odeljka:http://www.klasicnamuzika.com/Izvinjavam se ako je sajt već kačen, pošto je relativno poznat.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...