Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A zar nisu na početku emitovanja gostovali neki pevači i bendovi?
Bilo je nekih specijala sa :kdp: zvezdama. Secam se nekog duela Desimira Stanojevica i Maje Marijane :D
Link to comment
To je iz četvrtfinala redovnog ciklusa. Snimio i pustio na youtube 1 ljubazni forumaš. :)
Jesi li ti bio u subotu u Ideji na onom Monopoly dogadjaju?
Link to comment

Pozdrav svim navijačima :) Polufinalni meč na programu je u nedelju i ponedeljak.

kad ce vise jedan javni pozdrav za ppp ? :S
Na televiziji se to ne vidi, ali nosim majicu PPP :heart:
Link to comment
Jesi li ti bio u subotu u Ideji na onom Monopoly dogadjaju?
Aha :) Prvu partiju sam pobedio, a u sledećoj sam bankrotirao na neverovatan način. U partiji koja se igrala po ubrzanom tempu (90 minuta) jedno vreme stajao sam najbolje i u najmanju ruku trebalo je da završim kao drugoplasirani, što bi mi dalo šanse da odem u finale. Međutim, stao sam tri puta na najskuplje polje (jednom tako što me je kartica chance poslala tamo) i bankrotirao u 88. minutu! U tom momentu imao sam od raspoložive imovine 1.615, a trebalo je platiti 1.700 :frust: Onu treću partiju bankrotirao sam opet dva minuta pre isteka runde, iako sam imao najskuplje hotele :lol: Na kraju sam zauzeo 15. mesto. Na svetski šampionat u Las Vegas ide Ana Kramar, studentkinja iz Beograda. Edited by Quizmaster
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...