Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Inace Kleiza bi mogao sigurno da dobije slicne pare u NBA a mozda i vece (samo tamo bi porez bio veci pa dodje na isto).
ne bi ni u snu mogao da dobije ni slichne, a kamoli vece pare u nba.
Link to comment
ne bi ni u snu mogao da dobije ni slichne, a kamoli vece pare u nba.
"Kleiza last October was close to signing a four-year, $25 million contract extension before the offer was withdrawn by Nuggets owner Stan Kroenke at the last instant as Denver was beginning its effort to acquire guard Chauncey Billups from Detroit. Billups having money on his contract through 2011-12 apparently impacted Kleiza’s situation."http://www.indenvertimes.com/2009/04/05/kl...-deal-possible/ Edited by BarryWhite
Link to comment
"Kleiza last October was close to signing a four-year, $25 million contract extension before the offer was withdrawn by Nuggets owner Stan Kroenke at the last instant as Denver was beginning its effort to acquire guard Chauncey Billups from Detroit. Billups having money on his contract through 2011-12 apparently impacted Kleiza’s situation."http://www.indenvertimes.com/2009/04/05/kl...-deal-possible/
Sve je moguće, ali samo ako je GM Isiah. Onda Kleiza može da dobije ugovor kakav je dobio od Grka. Btw, Olimpijakos je potpisao i Wafera.
Link to comment
Sve je moguće, ali samo ako je GM Isiah. Onda Kleiza može da dobije ugovor kakav je dobio od Grka. Btw, Olimpijakos je potpisao i Wafera.
Da i on je dobio 5 miliona $ za 2 sezone.A zasto su recimo njemu dali toliko a Kleizi 12 mil $....Ovaj Wafer je explodirao tek ove sezone a Kleza vec 3 sezone igra dobro u Denveru i zato je skuplji.
Link to comment
"Kleiza last October was close to signing a four-year, $25 million contract extension before the offer was withdrawn by Nuggets owner Stan Kroenke at the last instant as Denver was beginning its effort to acquire guard Chauncey Billups from Detroit. Billups having money on his contract through 2011-12 apparently impacted Kleiza’s situation."
to je mozda mogao da dobije proshle godine, ali u ovom trenutku nikome ne bi palo na pamet da mu ponudi neshto slichno. i ti si napisao kako bi to izashlo na isto, a to bash i ne vidim kako kada od ovih recimo $6.25M u proseku skinesh ~50% na poreze...
Link to comment
to je mozda mogao da dobije proshle godine, ali u ovom trenutku nikome ne bi palo na pamet da mu ponudi neshto slichno. i ti si napisao kako bi to izashlo na isto, a to bash i ne vidim kako kada od ovih recimo $6.25M u proseku skinesh ~50% na poreze...
Porez je 40% a u grckoj je verovatno oko 20,25%. Malo sam ga precenio...Mozda se u OLY razbaciju sa parama ali nisu bas toliko ludi, znaju oni koliko koji igrac moze da dobije u NBA i zato pariraju sa ponudom koja je malo veca.
Link to comment
Porez je 40% a u grckoj je verovatno oko 20,25%. Malo sam ga precenio...Mozda se u OLY razbaciju sa parama ali nisu bas toliko ludi, znaju oni koliko koji igrac moze da dobije u NBA i zato pariraju sa ponudom koja je malo veca.
Pa malopre si rekao da je mogao da dobije veće pare u NBA? U ovom trenutku niko mu ne bi dao ni 2x manji ugovor, jer se zna šta će se desiti sledeće sezone.
Link to comment
Porez je 40% a u grckoj je verovatno oko 20,25%. Malo sam ga precenio...
childressu su dali ugovor sa placenim porezom, za kleizu josh ne znamo dodushe.
Link to comment
Pa malopre si rekao da je mogao da dobije veće pare u NBA? U ovom trenutku niko mu ne bi dao ni 2x manji ugovor, jer se zna šta će se desiti sledeće sezone.
Mislio sam kad se pogleda cifra da bi bila veca ali da bi uzevsi u obzir porez to bila slicna cifra, rekoh mozda sam ga precenio.A za ovaj drugi deo mislis na to sto postaje ogranicen slobodan agent sledece sezone?
childressu su dali ugovor sa placenim porezom, za kleizu josh ne znamo dodushe.
racunao sam da mu nisu platilii porez,ako ispadne tako onda je to vec znacajna razlika u odnosu na pare koje je mogao da dobije u NBA... Edited by BarryWhite
Link to comment
Mislio sam kad se pogleda cifra da bi bila veca ali da bi uzevsi u obzir porez to bila slicna cifra, rekoh mozda sam ga precenio.A za ovaj drugi deo mislis na to sto postaje ogranicen slobodan agent sledece sezone?
Ne, nego što sledeće godine dolaze blockbuster FA's, pa se sve ekipe spremaju, niko ne potpisuje višegodišnje ugovore sa mediokritetima ako ne mora.
Link to comment
Ne, nego što sledeće godine dolaze blockbuster FA's, pa se sve ekipe spremaju, niko ne potpisuje višegodišnje ugovore sa mediokritetima ako ne mora.
Pa dobro, svejedno bi sacekao jednu godinu recimo i opet bi imao sanse da potpise dobar ugovor. Igraci tog kvaliteta posle 4,5 sezona u NBA dobijaju 5-7 miliona $ po sezoni kao recimo sto je bio slucaj sa Radmanovicem (odbio ponudu 2005. od 42 mil $ za 6 godina), Jaricem (trenutna plata $7,100,000) , Milicicem ( trenutna plata $7,540,000 ) a i njih mozes svrstati u vec pomenutu grupu :lol: zbog snouborda, manekenki, sudijine cerke i ostalih zajebancija .... Edited by BarryWhite
Link to comment
Momak, prestani da zagadjujes ovu temu glupostima i vrati se na KK Partizan.
Au covece sto ste svi ovde nervozni i neprijateljski raspolozeni :o Reci lepo kontra argumentima i ako me ubedis ja cu priznati da sam pogresio. Mozda nesto novo i naucim, evo ti prlike...Izlozi svoje misljenje a ne samo da vredjas...
Link to comment

Ipak je Kleiza dobio dvogodisnji ugovor vredan 8,5 miliona evra, a moguce je da je i fiksni deo jos manji. Cifra od 12,2 mil $ je uz sve klauzule tj. u slucaju osvajanja sva tri trofeja sledece sezone ( EL, grcko prvenstvo i kup )."The Lithuanian star has agreed for a two year contract and although the financial terms are not official it is estimated that the player will receive around 8.5 million euros for two seasons while the player has an opt-out for NBA in the summer of 2010."

Link to comment
Ipak je Kleiza dobio dvogodisnji ugovor vredan 8,5 miliona evra, a moguce je da je i fiksni deo jos manji. Cifra od 12,2 mil $ je uz sve klauzule tj. u slucaju osvajanja sva tri trofeja sledece sezone ( EL, grcko prvenstvo i kup )."The Lithuanian star has agreed for a two year contract and although the financial terms are not official it is estimated that the player will receive around 8.5 million euros for two seasons while the player has an opt-out for NBA in the summer of 2010."
A ne samo da je moguće, nego 8,5 miliona evra jeste 12 miliona dolara. Ali, poenta je u tome i da je dobio 8,5 miliona dolara, to bi bilo suludo.
Link to comment
A ne samo da je moguće, nego 8,5 miliona evra jeste 12 miliona dolara. Ali, poenta je u tome i da je dobio 8,5 miliona dolara, to bi bilo suludo.
Da,opet je odnos evro - dolar oko 1,4 a bio je manji pre par meseci.Ali cuo sam da je objavljena cifra uz kluazule za osvajanje trofeja a da je osnovna plata dosta manja. Edited by BarryWhite
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...