Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Novi uslovi su da neki evropski klubovi, uglavnom ruski, dovlače igrače iz NBA tako sto im ponude otprilike istu lovu koju bi dobili u Americi, naravno igrači ne plaćaju porez. U kom pravcu će se razvijati i na šta će sve to ličiti za par godina nemam pojma, ali situaciju treba prihvatiti takvu kakva jeste inače se sve svodi na kukanje oko preplaćivanja.

Link to comment

pa nije samo preplacivanje u pitanju, ako potraje trend, moze se desiti da evropski klubovi zauzmu poziciju nasih u platnoj sposobnosti da "prate" nepristojne ponude sa istoka (kao sto mi sad mozemo da "pratimo" ponude evropskih klubova)...a nama ostanu mrvice od igraca...kad kazem nama, ne mislim samo na srpske klubove nego na celu "boraniju"

Link to comment
Gira potpisao za 2,5 milijuna eura po sezoni!Ruski milijuni vratili su Gordana Giričeka u Europu. Jedan od najtraženijih igrača ovog ljeta više nije slobodan, bivši hrvatski reprezentativac se nakon šest godina u NBA ligi vratio na Stari kontinent i sljedeće sezone nosit će dres Triumpha iz Ljubercija, jednog od moskovskih predgrađa.Giriček je u Rusiji već igrao jednu sezonu za CSKA, bilo je to nakon odlaska iz Cibone, a prije NBA lige, no, novi ugovor bit će puno unosniji. Triumph će Giričeka po nekim informacijama plaćati 2,5 milijuna eura po sezoni.Klub je vrlo ambiciozan jer ovog ljeta su u Ljuberci već došli još jedan povratnik iz NBA lige, srpski centar Nenad Krstić, iz Reala je kupljen Turčin Kerem Tunceri, a iz CSKA Amerikanac Marcus Goree.
I ja sam lud što vjerujem raspalom indexu. http://www.euroleague.net/news/i/34528/180/item
Link to comment
2,5 miliona po sezoni za Giričeka? :blink: Užas.
Slutim da ce se Divac reaktivirati! Taj je uvek znao gde su pare. A u "ovim novim uslovima" ne vredi ispod 2 milke po sezoni. :blink:
Link to comment
  • 7 months later...

Milicic rece kako bi voljom i zeljom poso u Olimpijakos jerbo voli taj sklad crveno bele boje.I , nastavi on da mu je dojadio NBA .Kaze da nije stvoren za tu grubijansku igru pod kosem vec za sistem ja sam prva opcija i svet se vrti oko mene, talenta jednoga u majke.I rad je da poseti bratsku Poljsku ovoga leta da pripomogne svojim patriotizmom, znanjem i inim osjetima ovu Dudinu omladinu.I jos rece da NBA utice lose na njegovu psihu iz benca napregnutu jer se poceo navikavati na poraze.I blago Dudi,Janakisu i blagi Boze ima li te?

Edited by bradilko
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...