Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Nikad mi se debeli nije sviđao i njegovo prenemaganje.

Ali Karter izgleda dobija Marka Alena, i to prilično lako, iznenađujuće.

 

Link to comment

Osmi masters Ronija iako je gubio posle prve sesije...

 

Iako ga obožavam, stvarno bi mogao malo da bude uljudniji u ovim izjavama i intervjuima posle mečeva, pogotovu posle finala koje je pobedio.. Aj kad pukneš pa ti se ne priča ni o čemu, pa donekle i da razumem.

Edited by Mil@n
Link to comment

Pa čovjek je na spektru autizma, vidi se koliko mu je to neprijatno i koliki mu je to napor, bukvalno priča gluposti, čisto da nešto melje, treba da ga oslobode te dužnosti, da mu daju neki waiver. Ali mu je Ali fino uručio ovaj trofej, nije ni Roni nešto briljirao, nego jednostavno te njegove mušterije se useru kad vide mogućnost pobjede. 

Link to comment
11 minutes ago, Mil@n said:

Osmi masters Ronija iako je gubio posle prve sesije...

 

Iako ga obožavam, stvarno bi mogao malo da bude uljudniji u ovim izjavama i intervjuima posle mečeva, pogotovu posle finala koje je pobedio.. Aj kad pukneš pa ti se ne priča ni o čemu, pa donekle i da razumem.

Šta je pričao, da ne premotavam?

Link to comment
4 minutes ago, booyaka said:

Šta je pričao, da ne premotavam?

 

Nije toliko bitno ni šta je pričao, koliko način, gestikulacije, daj skinite mi se sa q i tome slično. Naravno, ne zna ni sam kako je dobio, nije igrao ništa specijalno, itd, itd. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...