Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Trump odradi teži dio posla, otvori sto, ubači neku daleku kuglu i onda skine par crvenih i redovno usere svaki put kad krene u brejk veći od 20 poena. Ronnie onda preuzme na tako malo otvorenijem stolu, a za njega je to pjesma. Nije da igra nešto spektakularno dobro, možda je na 80% svojih mogućnosti nego Trump samog sebe dobija.

U stvari, Trump u ovom meču liči na mlađeg Ronnieja, ono kad pogađa teške kugle ali se raspadne iz samo njemu znanih razloga. Stari Ronnie liči na mlađeg Higginsa ili tako nekog lika koji ne prašta greške protivniku i kažnjava svaku situaciju. 

Link to comment

Roni sad razvio ono što mu je nedostajalo uvijek, živce i taktiku, kad je u ovom smirenom neživčanom modu on ovakve turnire osvaja predominantno, može lagano da gura do deset

Link to comment

Izjednačio se Hendryjevih 7 titula svetskog prvaka. Stao je uz Williamsa i Higginsa po tome što je osvajao Svetsko prvenstvo u tri različite decenije. Njih trojica iz klase 92 su jedini kojima je to pošlo za rukom u modernoj eri snukera...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Do ove titule mu je baš bilo stalo, i imao je konačno normalnu reakciju, nije zvjerao ko pogubljen kao nekih prethnodnih puta. Baš djeluje da se stabilizovao, drago mi je zbog toga.

Link to comment

Pa dobro, dugo već (u poređenju sa prošlošću) igra smireno ili bolje reći smirenije nego pre, nema ispada i ne pravi nikakva sranja.. Pronašao se čovek u džogingu, trči, trenira, zdravo se hrani. U 2020 je imao gomiletinu pobeda ali je često pucao u polufinalu i finalima. Nije baš da je ovo sad neka neverovatna promena, jednostavno, poklopilo mu se sve a i Tramp nije bio na nivou na kome može da bude no to je već i do hendlovanja pritiska i igrati protiv Ronija kada igra svoj skoro pa najbolji snooker.

 

Inače, osvrt na najbrži max ever:

 

 

Link to comment

Meni je veće čudo kako je onako otresao Higinsa, Trampa vidi se da je pojelo i iscrpilo ono protiv Vilijamsa, bio je na ivici ponora. A i sam Roni je pričao o nekim demonima i posvećivanju sopstvenoj akademiji, izgleda je našao neke stvari koje ga rade na pozitivno. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mamu im skinuli full HD snimak, za mene taj gore i ovaj video mozda dve najsmesnije scene i obe gledao uzivo, i jos jednom gde je bio Jan Verhass ne mogu se setim...

 

 

Edited by Grandilof
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...