Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

Ko se nadje u blizini neka obavezno poseti :). Nisam bila jos uvek, zao mi je zbog otvaranja sto sam propustila. Jos koliko veceras cu otici. 

"Zuti Split" u prilogu, mnogo je lepo :heart:

 

 

 

IMG_20240717_184845.jpg

IMG_20240717_184905.jpg

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Ko se nadje u blizini neka obavezno poseti :). Nisam bila jos uvek, zao mi je zbog otvaranja sto sam propustila. Jos koliko veceras cu otici. 

"Zuti Split" u prilogu, mnogo je lepo :heart:

 

 

 

IMG_20240717_184845.jpg

IMG_20240717_184905.jpg

Pogledacu, uskoro sam tu, Bol

Jel guzva?

 

Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

Pogledacu, uskoro sam tu, Bol

Jel guzva?

 

Vrlo je skromna postavka (samo Bol). Ovaj decko sto radi u galeriji je nas bg zet. 

Slike, akvarel se prodaju, eee sad ne znam kako cu odoleti. Cene su vrlo pristojne, grafike skoro dzaba. Ima jedna sto mi je zapala za oko, Bol iz ugla koji retko ko slika.

 

U Bolu jos nije guzva, ne znam kad dolazis, obicno pocne 21. jula. Tad je neka smena. Mada obzirom na cene, nadam se da se nece napuniti

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Videla sam na moru, akvareli najoopularniji. Na otisku, pa akvarel preko. To sam ja radila jedno leto, ulaganje od 15-30 minuta, gotova slika. 

Doduše, to u Bolu je galerija, nije ovo moje mass prodakšn. Ali svejedno, i 5 evra bi mi se isplatilo. Samo bi me oterali s trotoara, za to moraš imat vezu

  • Wub 1
Link to comment
8 hours ago, Sandradjer said:

Vrlo je skromna postavka (samo Bol). Ovaj decko sto radi u galeriji je nas bg zet. 

Slike, akvarel se prodaju, eee sad ne znam kako cu odoleti. Cene su vrlo pristojne, grafike skoro dzaba. Ima jedna sto mi je zapala za oko, Bol iz ugla koji retko ko slika.

 

U Bolu jos nije guzva, ne znam kad dolazis, obicno pocne 21. jula. Tad je neka smena. Mada obzirom na cene, nadam se da se nece napuniti

 

hvala!

dolazim 26.jula, nadam se da nece biti neke velike guzve

bol sam odabrala zbog windsurfa ali s obzirom na stanje mojih ledja nisam sigurna sta ce tu biti..

posle sam cackajuci shvatila da je postira optimalno mesto za mene, ali kolima smo pa cemo ici svuda

  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, InvisibleLight said:

 

hvala!

dolazim 26.jula, nadam se da nece biti neke velike guzve

bol sam odabrala zbog windsurfa ali s obzirom na stanje mojih ledja nisam sigurna sta ce tu biti..

posle sam cackajuci shvatila da je postira optimalno mesto za mene, ali kolima smo pa cemo ici svuda

Jesi bila u Splitskoj? To je peške od Postire ka Supetru, 10 minuta uz more. Ako me vidiš narednih dana, javi se, crvena kosa :tongue:

  • Wub 1
Link to comment

Nema hladne vode :D.

Sve je toplije i toplije, ko se sprema za jadran neka ocekuje meduze, fine, male, ljubicaste.

Ponesite neke stare kartice da isterujete otrov u morskoj vodi 

  • Wub 2
Link to comment
5 minutes ago, Sandradjer said:

Nema hladne vode :D.

Sve je toplije i toplije, ko se sprema za jadran neka ocekuje meduze, fine, male, ljubicaste.

Ponesite neke stare kartice da isterujete otrov u morskoj vodi 

200.gif

Link to comment
Just now, Svemir Zeka said:

200.gif

Bukvalno su takve. Nisam bila pri telefonu da slikam

Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Bukvalno su takve. Nisam bila pri telefonu da slikam

Jel peču? Kakve kartice spominješ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...