Jump to content
IGNORED

Zecovi


Recommended Posts

Ja vidjo tog matorog na Tasu, a ono nije zec ono ono je omanji vo. I mislim da se zove Pera, jedared je matori rekao "Pero, necemo tamo" a zec vo je na to okrenuo glavu i pogledao ga dirket u oci. Weirdest shit I've ever seen.
:lol: :lol:inace, za one koji ce da drze zecove u free range stilu, da znaju - mogu oni nauciti da kake samo na jednom odredjenom mestu u kuci. dakle, klikercici po celom stanu nisu nesto sto pod obavezno ide uz njih.
Link to comment

Moj zekan-zvekan je ulazio u kavez, kada oseti potrebu.Obavi to sto ima i nastavi sa kucnim aktivnostima. :lol: Nasla bi se poneka kuglica na tepihu ili ispod stola, no ciscenje je uvek bilo lako. :)

Link to comment
pa ovaj nije bio veliki, beli zec srednje velicine, manji od odrasle macke....mozda ima dva ljubimca...a covek je taj, rekla bih, seda kosa i seda brada
Moguce onda da ne mislimo na istog, ovaj zec je bio beli kunic, onaj ogromni, veci od malog psa.
inace, za one koji ce da drze zecove u free range stilu, da znaju - mogu oni nauciti da kake samo na jednom odredjenom mestu u kuci. dakle, klikercici po celom stanu nisu nesto sto pod obavezno ide uz njih.
Kako? KAKO?! Daj neki hint :) ja im drzim kavez otvoren ali ne izlaze precesto iz njega, cini mi se da su jos uvek dosta plasljivi. Ali ponekad kad izlete nadjem kake okolo kaveza, po tome mogu i da vidim kuda je setao.
Link to comment

kako? iskreno, nemam pojma :Dmislim da sam ga prvog dana nosila na isto mesto kad primetim da kaki. nisam ocekivala da cu od tog dana imati zecova za ljubimca i nisam imala nista od infrastrukture obezbedjeno. kad je poceo prvi put da baca klikercice, ja ga stavila na neki papir u wc-u da to tamo obavi dok ne smislim sta cu. onda sam papir izbacila, ali jos uvek nisam smislila sta umesto njega. dzaba, zeka se tamo sam vratio da obavi to i drugi put. onda sam mu na to mesto stavila posudu gde moze da kaki i piski i on je to nepogresivo odradjivao. cak se iz dvorista vracao tamo da bi obavio te stvari :huh:

Link to comment
Moguce onda da ne mislimo na istog, ovaj zec je bio beli kunic, onaj ogromni, veci od malog psa.
lol ne znam, ja sam videla ovoghttp://www.pressonline.rs/sr/vesti/beograd/story/151640/Poveo+zeca+u+%C5%A1etnju!.html
Link to comment
  • 3 weeks later...
zekeb.jpgPoklanjam belog zeku neodredjenog pola. Vrlo je miran i umiljat, jede travu i ne odaziva se na ime Milutin. Patuljasti je zeka, nece puno da raste i pomalo slici na onog zeku iz Monti Pajtona.Donosim na kucu, dobavljam i skloniste ako je potrebno. Razlog davanja - pari se sa crnim.
Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...