Jump to content
IGNORED

Kobasice, pršute, šunke, kuleni


slepa_koka

Recommended Posts

24 minutes ago, Shan Jan said:

+2

I da li rade dostavu :)

Sudeći po stranici za porudžbine rade, ali i mene zanima kako se šalje meso brzom poštom, nisam to još radio :)

Inače, nedostatak cena verovatno znači da su iste paprene. Kad su cene povoljne, ljudi to obelodane. Ovako, zavucimo ruke duboko u džep. :D

Edited by Mil@n
Link to comment

Ovo su bile cene negde u aprilu, čini mi se...

Pančeta1100din/kg Suvi vrat i pečenica 1500din/kg Budjola 1700din/kg Sremski kulen 2400din/kg Sremska kobasica 1200din/kg

Edited by Timothy Leary
Link to comment
12 minutes ago, Mil@n said:

Skroz korektne cene ako je već kvalitet u pitanju.

 

....

tako da bolje ne kupovati kod tih malih proizvodjaca gde ne postoji sistem kontrole, ko sto je za slucaj mlekara, proizvodnje jaja i sl

Edited by InvisibleLight
Link to comment
15 minutes ago, InvisibleLight said:

 

....

tako da bolje ne kupovati kod tih malih proizvodjaca gde ne postoji sistem kontrole, ko sto je za slucaj mlekara, proizvodnje jaja i sl

 

sigurna si da u butco nema sistema kontrole?

bio sam tamo. momci imaju sve santirane sertifikate i elaborat debeo k'o biblija.

oni nisu indijanci koji melju meso u šupi, već ozbiljno organizovana proizvodnja, legalna, ispravna i čistija od svakog matijevića. pritom, majstorski rade zanatski deo posla i imaju dokaz o poreklu sve sirovine koja dolazi u preradu. štaviše, sami je prave. obišao sam i pogon u kom proizvode stočnu hranu, sa svojih njiva.

istina, jedino nema nitratatnih soli, veštačkih boja i sličnog, ako ti to smeta...

ili znaš nešto što ja ne znam? pa daj podeli, da ne trujem decu.

Link to comment
19 hours ago, InvisibleLight said:

 pominjala ja tog pre 3-4 godine na nekom drugom topiku, nesto slicno doom doom-u, sad kad bih znala na kom i da nadjem taj post i prepisem

nasla, slajem na pm :D

Mozda na ovo obratiti paznju, ko zeli :)

Link to comment

dopisivali smo se PM-ovima

nismo se do kraja složili, ali svako neka radi kako misli da treba i veruje u šta želi. Invisible iz razumljivih razloga ne želi raspravu na temu javno i zato neću ovde da se nastavljam.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...