Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ponovo sam ubio svoj omiljeni (jedan od) fast food :(  Kad se nesto desi stoti put onda to definitivno nije slucajnost.

 

Ako mi se neki lokal svidi taj neizbezno vene i svene u najkracem roku.

 

Poslednja zrtva Carefood. Odem do Takovske i iznenadi me prazan lokal. Sednem na bais i odem do Carice Milice u drugi njihov lokal kad i taj zatarabljen. Valjda ce bar da pretekne ona radnja u bloku 70.

 

Pocecu da iznajmljujem svoje usluge ugostiteljima za resavanje problema sa konkurencijom.

 

Samo da dodam da nisam kriv za gorepomenutu kujnu :)

Edited by katamaran
Link to comment

Ne znam šta je njima bio problem, ali stalno su čekali da im se sve u radnji proda, pa su tek onda donosili novi kontigent kineske robe. A žao mi je zbog mnogih stvari, naročito pohovane čokolade.

Link to comment

Iz Takovske su odneli sve a za Carice Milice jos ima neke nade. Bio sam pola sata pre zatvaranja i nisu radili ali sam uhvatio njihov WiFi na telefonu :)

 

Idem relativno cesto u blok 70 pa cu svratiti u TC.

Link to comment

Nope. Jednom jeo i nikada vise.

U periodu 2008 - 2010 jeo 368 puta i uvek s nestrpljenjem cekao sutrasnju pauzu za rucak. Cela okolina je mirisala na domacu kujnu, sezonska smena jela, ubedljivo najbolji domaci spanac i najukusnija italijanska piletina.

 

Tajna je bila u polovinama, ako uzmes celu porciju svakog jela, od supe do dezerta, izacice mnogo. Ja sam trazio polovine, a teta uvek doda neku kasiku vise, tako da komplet obrok dodje 350 - 400 din. Al' bilo nekad, sad se pominjalo...

 

To je isti Petrovic koji drzi pekaru u Bezanijskoj u koju se kunu mnogi Zemunci.

Link to comment

+369, moguce da smo se i sretali u tom periodu tamo.

Super je bilo sa tim polovinama i nikad nisam nasao dovoljno kvalitetno mjesto tog tipa u drugim dijelovima grada.

Link to comment

Bio sam u bloku 70. Carefood je definitivno zatvorio prodavnice po centru ali ona tamo i dalje radi i ne planiraju da je zatvaraju.

Link to comment

Bio sam u bloku 70. Carefood je definitivno zatvorio prodavnice po centru ali ona tamo i dalje radi i ne planiraju da je zatvaraju.

 Bila i ja, napunili su rafove, pre mesec dana kad sam bila sve je bilo poluprazno. No brine me ovo što mi google izbacio: http://www.bisnode.rs/company/RS/CAREFOOD_DOO_BEOGRAD_NOVI_BEOGRAD/904063/

 

Usput, danas sam probala ljubičastu, ovo je zlo koliko je dobro! Sve vreme sam mislila da su komadići najljuće papričice svuda u tanjiru, to u stvari bio kupus.

Link to comment

Ne mirise na dobro. Mada mi covek u radnji kaze da ne nameravaju da je zatvaraju.

 

Supe imas i u prizemlju sledece zgrade. Otprilke gornji levi cosak ove zgrade

 

http://binged.it/1sMkA7T

 

lokal gleda na Jurija Gagarina. Imaju solidan izbor njihove klope al su malo skuplji od carefood-a

Edited by katamaran
Link to comment

perfektan falafel - falafel ćoše, ugao gandijeve i vojvođanske, gazda jordanac, otvorio pre mesec dana. falafel kom 25 din, divan mutabel, ima kube - junetina sa burgulom bademom i narom pa u fritezi kao falafel. probao to nisam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...