Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

:puke:

 

 

od plačinaka priznajem samo old school domaće iz tiganja

ta američka sranja i one sa plotne su za izbegavanje

  • +1 9
Link to comment

Najbolje palacinke su obicne od domacih jaja, sa domacim dzemom od kajsija (dzem bez secera).

Sve ostalo je sviranje onoj stvari.

 

  • +1 8
Link to comment
On 11. 7. 2024. at 21:57, kud u maglu Simoviću said:

brzo mu je trsao biznis, imao jedan u ulici hrane

bolji dakako od mrtvog šiša, al cenim da je ovog bolela patka da se zajebava sa time

Tu sam bas puno puta prolazio. Jednom sam pazario, slicno ko ostale prosek pljeke. Klijentela su iskljucivo bili klinci iz osnovne skole.

 

BTW, Milky palacinke su i u standard varijanti preslatke, ovo trpanje jos 5 kila secera je suludo.

Link to comment
10 minutes ago, brusli said:

Najbolje palacinke su obicne od domacih jaja, sa domacim dzemom od kajsija (dzem bez secera).

Sve ostalo je sviranje onoj stvari.

 

 

I domaći džem od jagoda, molim. :sleep:

I od šipurka.

  • +1 1
Link to comment

Milky, Pinokio i slican hipsteraj su puni secera i ostalog djubreta, ali iz nekog razloga ljudi se primaju na to.

Valjda sto nisu probali prave palacinke.

Cak je i mlevena plazma po meni svetogrdje, otprilike kao kecap na pizu :)

 

Link to comment
Just now, Klara said:

 

I domaći džem od jagoda, molim. :sleep:

I od šipurka.

Moze, samo da je domaci i bez (mnogo) secera.

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
14 hours ago, napadaj said:

IMG-1fd5719f15b8a758e2009cac53b17f0b-V.jpg

 

Ne kontam ovo javno prozivanje mušterija, ko vas jbe što niste politikom kuće ograničili broj sastojaka.

  • +1 6
Link to comment
25 minutes ago, Klara said:

 

I domaći džem od jagoda, molim. :sleep:

I od šipurka.

Ja volem i sa nutelom/eurokremom i sa plazmom, čak sa eurokremom više. Volim i oldschool varijantu sa mlevenim orasima i šećerom.

Link to comment

Baš su šabani ovi iz Milky-ja sa ovim komentarom. Biznis koncept im se zasniva upravo na tom nabacivanju slatkih sastojaka u/na palačinku, pa na kraju dobijete na tanjiru jednu palačinku sa koznakoliko kalorija od kojih je većina iz prostih šećera, a košta 700-800 dinara. E, sad kad je neko rešio da njihov već apsurdan koncept otera u još veći apsurd, oni se našli uvređeni. Moš misliti...

  • +1 8
Link to comment
39 minutes ago, booyaka said:

Ja volem i sa nutelom/eurokremom i sa plazmom, čak sa eurokremom više. Volim i oldschool varijantu sa mlevenim orasima i šećerom.

 

Imaću to na umu kad budem otvorila palačinkarnicu. :lolol:

 

Meni je ok kombinacija krem, banane, plazma. Negde sam probala i sa punjenjem plazma sa mlekom, nije loše. Ali nije plazma ono što je bila...

Šećer i orasi. <3 

Link to comment

Нутела вишња комбинација је једина коју волим од тих слаткастијих. Вишња га мало закисели ваљда је зато до јаја.

 

Кад поменусте Пинокио некад смо се пре 15ак година млади и жељни преждеравали тамо редовно, нутела / плазма у млеку / нека воћка (банана обично, вишња, малина шта год).

 

Поједеш једну и не знаш где си два дана, толике су биле. Сад ми је све то баш претерано, у овај Милки нисам крочио никад иако ми је ту близу код Студењака, не могу та њихова преслатка срања никако.

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

 

Ne kontam ovo javno prozivanje mušterija, ko vas jbe što niste politikom kuće ograničili broj sastojaka.

 

Meni je ovo totalna reklama upis, u zivotu mi nije palo na pamet da bih jela onako neshto ali posle one slike dodje mi da naruchim taj dijabetes II za poneti.

Link to comment

Meni baš kontra, ni inače nisam neki fan Milkyja, sad nema šanse da im poručim bilo šta u životu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...