Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

Pa tako reci.

Imaju objekat i na pijaci B.Kosa. Pomenu neko rebarca ... meni losa, ali neki bataci odlicni bili, krompir isto, pite dobre ... ima i prebranca, nekih paprika, kako sta izbace po danu.

Link to comment
  • 5 weeks later...
On 21.6.2018. at 16:55, darling said:

videla sam da se pita brejk otvara preko puta masinskog fakulteta, izmedju ruzveltove i one pice s povrackom. imam mustuluk :D

 

 

Jel to ono preko puta Beogradjanke u Srpskih vladara (zove se puita nesto, niakd nisam zapamtio). Tu su prvo skratili radno vreme do 17h, a onda otisli na odmor polovinom juna. Ne razumem da placas toliki lokal na toj lokaciji a vise neradis nego sto radis. Jedino ako je to samo neciji paravan za ko zna sta.

Link to comment

Jeste taj. Bili su sjajni ali generalno sam imao utisak da je kvalitet opao. Počeli su da pretjeruju u masnoći a poslednji put smo na dostavi dobili porciju koja je potpuno zagorila.

Link to comment

ne bih imala pojma sta je, ni ime ne bih zapamtila, da jedna moja nije navucena na njihove urmasice. tako sam i obratila paznju kad sam prolazila pored novog pita brejka, sevnulo mi kroz glavu ha, sad moze i ovde da kupi urmasice. ono do kraja ispalo da ce samo tu moci. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

msm više je slow food, al da prijavim vrlo dobra kuvana jela u skroz dobroj pekari. izbor odličan 15-20 jela raznoraznih svakog dana, i roštilj, i na kašikutm, i grilovano, i salate...

 

za tristotinjak dinarjev ozbiljan ručak

Link to comment

Neko mi je isto to pricao pre par meseci. Znaci definitivno da se overi... A jel ima u svakoj SKroz dobroj, da li imaju oni spisak lokacija na sajtu? Sad razmisljam ne mogu da se setim nijedne odgovarajuce lokacije, a cini mi se da ih stalno vidjam po gradu...

 

edit. nemaju svuda kuvana jela, u BG samo na Vozdovcu i NBG. Evo detaljne skroz

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...