Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

poslednji put kada sam jeo dali su mi neki koji je bio ready-made. bio je uzasan. mislim da je pavllle imao slican problem
i meni se dešavalo da mi stave podgrejanu gurmansku u ledenu lepinju.
Link to comment

Secam se da se neko zalio ali mislim da nisam bio ja :unsure: Nego ko je bio prosvetitelj koji je na forumu otkrio the gurmansku, posto koliko primecujem tajna jos uvek nije provaljena.EDIT: Ipak je Pacey bio taj. Dobro je vec sam poceo da brinem da nemam Alchajmera :D

Edited by pavllle
Link to comment
poslednji put kada sam jeo dali su mi neki koji je bio ready-made. bio je uzasan. mislim da je pavllle imao slican problem
i meni se dešavalo da mi stave podgrejanu gurmansku u ledenu lepinju.
:(ja dosad imo samo egstra iskustva, ako zanemarimo kad sam bacio pogled da vidim kako odrzavaju higijenu kuhinje. Edited by ToniAdams
Link to comment
Secam se da se neko zalio ali mislim da nisam bio ja :unsure:Nego ko je bio prosvetitelj koji je na forumu otkrio the gurmansku, posto koliko primecujem tajna jos uvek nije provaljena.EDIT: Ipak je Pacey bio taj. Dobro je vec sam poceo da brinem da nemam Alchajmera :D
ima jos neka osim ove u HN?
Link to comment

Koliko ja znam, ne. Ima samo neko punjeno belo.Ustvari, mozda imaju nesto na redovnom meniju, ako tamo uopste postoji meni sa klopom.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
štajaznam, jeo sam ljutu kobaju tu i onako, nije da se usereš od sreće. dok gurmanska pljeska u Herceg Novom, eh, to je bila poezija. njam!!!
proverio sam, prvi sam dojavio za gurmansku! cool.gif jojote, ne pratis. pocetak skadarske (onaj mali, gornji deo iznad 29. novembra), odmah ispod kobasica. i da, imaju jos stvari u ponudi koliko se secam, mislim, barem postoje u meniju.
Link to comment

Tamo ima svasta na meniju ali kad god sam bio nikad nisam video da bilo ko tamo jede. Cak ni gurmansku. A piletina je ok samo malo suva :Hail: za Assucka onda. Najsladje je jesti gurmansku kada se posle prvog zalogaja mimoidjes sa amaterima koji jedu one suve kobasice dva broja iznad :D

Link to comment

Од Нове године у Цвијићевој, близу надвожњака у Рузвелтовој, ради роштиљ-месара "Душаново царство". Роштиљ је на ћумур. Има солидан избор и свињског и пилећег. Роловано, у марамици, са алевом париком, овако, онако... Цене су у просеку око 600 кинти/кг. Крилца су најјефтинија - 300 кинти. Узех неке крменадле. Биле свеже и добро печене. Приметио сам да су им ћевапи мали, нису они џиновски што доминирају у задње време. Раде од 7 до 21.

Link to comment

Juce sam posle duzeg vremena opet jeo burito u Palmoticevoj odmah iznad coska sa Svetogorskom i stvarno je dobar, veliki i opako ljut + lik koji radi tamo mi je dao lozu za dzabe kada je video kojom sam brzinom pojeo isti.Sve preporuke ko voli ljuto.

Link to comment
Juce sam posle duzeg vremena opet jeo burito u Palmoticevoj odmah iznad coska sa Svetogorskom i stvarno je dobar, veliki i opako ljut + lik koji radi tamo mi je dao lozu za dzabe kada je video kojom sam brzinom pojeo isti.Sve preporuke ko voli ljuto.
tja, jedared bio zbilja vrstra, nekst tajm bas los. nadam se da je ponovno pristojne kvalitete.
Link to comment

Mislim da je trik u tome da se ide samo kada radi ovaj mladji tip a ne ona zena. On mi do sada ni jednom nije omanuo a jedini put kada sam naleteo na nju sam umesto buritos pojeo neki gadan sendvic. A pohvale za njih sto su izbacili onu gadnu naviku da naprave unapred buritose pa ih drze u izlogu. Sada cekas 5-6 minuta ali dobijes sveze napravljeni. Plus ako jedes unutra fino ti ga ispolivaju sa dodatnom salsom preko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...