Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Hm, na žalost moram da kažem da sam nedavno prošao tuda i pojeo pljesku, koja se izgleda, pokvarila. Radio je neki drugi tip, pa je moguće da je na svoju ruku ubacivao džigu ili ko zna šta što je kvarilo ukus. Nadam se da je to slučajno bilo tada i da će uskoro biti sve po starom.

Link to comment
  • 3 weeks later...

samo da se 1 i za svagda poserem na Lokija. kada u 2 ujutru oko Kalisa nema da se uzme sta normalno osim derikoze Sarajevskog u DzVasingtona, a i bilo mi usput a 24/7 giros u KMihajlovoj "upravo zatvaramo" a imao je jos mesa na sipci jebesmumater... rekoh nece valjda Loki da usere i belo meso.hoce.najgori uzas od gadno/groznog tartar sosa, belo meso ukusa glatke i skliske plastike :yucky::puke:

Link to comment

U istom lokalu je sad neki Koš, ili tako nešto (ima tablu sa obručem iznad krova). Probao sam pljeskavicu čim su otvorili, nikako ne preporučujem.

Link to comment
Nego, jel Wurst Platz jos postoji u GDa? Pre neku noc, prosao tri puta gore dole i nisam ih video (doduse, nisam znao ni tacno gde da gledam)
Pukli...bili preskupi i preblizu starim oprobanim velicinama...Imas cirino drvce ako neces do Kebaba koji se ionako renovira...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...