Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Ja ne vidim sta tu moze da bude lose. :unsure:
pa niko od nas ko je to jeo nije ni rekao da je lose. takvi komentari su dosli od onih sto nisu probali. pa ti sad vidi kome ces da verujes. :)
Link to comment

kako bre niste jeli kod onog ludog dede koji je tamo sredinom devedesetih bio THE rostilj u gradu, piza pljeskavica se prodavala i na pola posto je somuncuga u koju je pakovao to more sastojaka bio onaj od pola metra sirine. a razne pljeske tamo su nosile imena po njegovoj snaji i unucima. deda se potom otrgao kontroli pa je povecavajuci kolicine mlevenog (kuvanog) pasulja skoro pa dosao do prave vegan pljeske, sto je na kraju prestao da krije jer je bio u fazonu nasao sam idealan nacin da napravim najukusnije pljeske a sta vas boli kurac od cega su. bilo je i par ubistava ispred objekta, na onom stubu za ulicnu rasvetu je uvek stajalo sveze cvece. deda je na kraju overio a objekat od tada menja vlasnike i nikada nije vratio staru slavu.

Link to comment

Ako neko ima zelju da to proba ovo u Dimitrija Tucovica se zove Kasper-Mesko ili tako nesto retardirano i nalazi se u delu izmedju Ruzveltove i Igmanske sa neparne strane.I imaju sastojke.

Link to comment

nisam nikad jela pica pljeskavicu, ali moji drugari voleli pa sam cesto fascinirana gledala kako se pravi u dzona kenedija, blizu hotela ju: somun na rostilj, zalije se govedjom supom, pa ide pavlaka, majonez, kecap, onda pljeskavica, pa kackavalj, sunka i pecurke, pa pospe origanom, pa odozgo opet somun ispecen sa supom. moguce da je negde tu iso i urnebes, nisam bas sigurna bilo je davno. u svakom slucaju :puke:

Link to comment
nisam nikad jela pica pljeskavicu, ali moji drugari voleli pa sam cesto fascinirana gledala kako se pravi u dzona kenedija, blizu hotela ju: somun na rostilj, zalije se govedjom supom, pa ide pavlaka, majonez, kecap, onda pljeskavica, pa kackavalj, sunka i pecurke, pa pospe origanom, pa odozgo opet somun ispecen sa supom. moguce da je negde tu iso i urnebes, nisam bas sigurna bilo je davno. u svakom slucaju :puke:
pa to zato sto su tvoji drugari bas svinje, inace po difoltu prilozi nisu stavljani.
Link to comment
Cim se stavi majonez i pavalaka u nesto sa rostilja, to je :puke: Fazon, jebes ukus hrane, daj da nabijem sto vise masnoce.
jel si ti bese rekao da ne volis jogurt?pa onda smo mi double soul mates :thumbsup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...