Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Maximilian klobase u Balkanskoj.Toliko puta sam prolazio pored objekta, i konačno sam probao karivurst i potejtos.(Ona dva matorca koji rade tamo, klate se kao da im u ušesima slušalice pušćaju "Gogolj bordelo" i nekako su mi musavi, sve imam osećaj da oće da me muvaju /a unuci mogu da mi budu/, pa sam se ustručavao; no juče nešto zaladilo, jesen stigla, i tako.)

Link to comment
Maximilian klobase u Balkanskoj.Toliko puta sam prolazio pored objekta, i konačno sam probao karivurst i potejtos.(Ona dva matorca koji rade tamo, klate se kao da im u ušesima slušalice pušćaju "Gogolj bordelo" i nekako su mi musavi, sve imam osećaj da oće da me muvaju /a unuci mogu da mi budu/, pa sam se ustručavao; no juče nešto zaladilo, jesen stigla, i tako.)
I na šta to liči?
Link to comment
  • 2 weeks later...

Fast fudovi se otvaraju kao nenormalni. Giros u Kolarčevoj, neki fast fud na uglu sremske i kneza (pored onih divljih taksista i prodavca čarapa) ; ispod palasa neka kuvana jela ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Relativno novo a dobro mesto za giros i novopazarski ćevap i ražnjiće i pljeskavice - u Kraljice Marije, kod kluba Tramvaj (bivša Žagubica), preko puta Vukovog parka.

Link to comment
  • 2 weeks later...

posle duže pauze kupila sam gurmansku pljeskavicu na kiosku. il' sam se uželela il' je danas jokić napravio kako treba. baš mi je prijala a bila sam i gladna kao vuk.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...