Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

ono jedno vece u herceg novom kako pijes pivo, a oko tebe za stolovima sve neki ljudi sa dna kace?
Cudan i opsiran nacin da se napise forumsko okupljanje.
Link to comment
ahaha, mili, je l se secas kad sam te nasla ono jedno vece u herceg novom kako pijes pivo, a oko tebe za stolovima sve neki ljudi sa dna kace?
Kad tako kazes, ispada da sam ja otisao sam u tu rupu da se napijem. To radi samo Grunf. A ja sam te veceri cekao tebe i jos par foumasa koji ste kasnili sat vremena <_<
Link to comment

Ti cuti, bio si jedan od tih sto su kasniliI naravno da sam strcao, bio sam jedini u kafani ko nece da se bije

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • 3 weeks later...

"Kod Mirke" (G. Vučića, preko puta Sinđielića), odlična punjena pljeskavica, sir se razvlačiiiiiii a šunka peva.

Herceg-Novi ne valja ništa. Dve su legende o roštilju koje se prenose internetom: ogromne procije roštilja u Sinđeliću i dobra gurmanska pljeska u Herceg-Novom. Taj H-N je samo za ladno pivo. I ladno vino. I da se sretneš s tajnim agentima. Klopa je bezveze. A o Sinđeliću kada je reč, Kosmaj u Cvijićevoj ga šiša i po cenama i veličini procija.

Link to comment

Herceg-Novi ne valja ništa. Dve su legende o roštilju koje se prenose internetom: ogromne procije roštilja u Sinđeliću i dobra gurmanska pljeska u Herceg-Novom. Taj H-N je samo za ladno pivo. I ladno vino. I da se sretneš s tajnim agentima. Klopa je bezveze. A o Sinđeliću kada je reč, Kosmaj u Cvijićevoj ga šiša i po cenama i veličini procija.

ne znam da li si probao gurmansku u Herceg Novom? do jaja je!
Link to comment

Napokon danas i ja overih gurmansku u HN-u. Vrhunska, nema sta. Jedino sto su potrebne dve da se zavara glad. Sto je opet povoljno, jer ne znam gde se za 360 kinte moze bolje sesti i jesti.

Link to comment

Posetio sam novo mesto na Bulevaru mesa - Super Burger. Dosta dugo nisam naišao na neki fast fud koji bi negovao baš hamburgere koji su definitivno istrebljeni ovde još od kraja osamdesetih. Hamburger nije loš, mada ni neki spektakl, a dodaci (salata, paradajz, bareni luk i ne znam još šta daju neki ukus koji malo podseća na Mek, dok je meso sasvim ok. Dobra pljeska kod Drvca ili Pazarac su uvek bolji, ali ovo nije loše za osveženje.A da, probao sam i onion rings - bljutavo, kupovno, smrznuto, ne znam koji im je đavo, pa mogli su valjda sami da ih prave, ovako su antireklama za mesto.

Link to comment
Napokon danas i ja overih gurmansku u HN-u. Vrhunska, nema sta. Jedino sto su potrebne dve da se zavara glad. Sto je opet povoljno, jer ne znam gde se za 360 kinte moze bolje sesti i jesti.
Ti nisi covek.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...