Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Pre mnogo, mnogo godina, na Tašu je bio (samo još jedan na Slaviji) PKBov kiosk sa viršlama i tankim srpskim kobasicama. Bez priloga, samo senf i trouglasti jogurt u zemički.Nikad neću zaboraviti taj ukus, tamo se išlo na doručak i užinu.Ovo danas, mlevene čekinje, papci i arome, u pašteti još gore. Pričao mi jedan rođak koji je radio u .......... neću da kažem. Proberu se vi otpaci u ogromne lonce plus par stotina litara kockica leda i muljaj i trpaj u konzerve i kobaje.
Ovo sto ti ja pricam se odnosi da je pre bilo mnooogo bolje .To su ti informacije iz prve ruke, i pre 20-30 godina pastetu su zvali metla....
Link to comment
  • 3 weeks later...

jel sam se ja istripovao ili se mesara Milan na Tošinom više ne zove Milan nego Bojan? ili se uvek zvao Bojan, pa ja u stvari ne znam gde je Milan? :blink: kakogod, gurmanski ćevap je bio spaljen, prepečen, izgoreo, sa njega je otpadala ugljenisana slanina i mrvice dezintegrisane tucane paprike. takođe je bio impregniran vegetom. sa druge strane, rolovani pileći je bio sa okrajcima debele sapunjare i potpuno neslan. majstori su znojavi i znoj im kaplje u kupus salatu dok je začinjavaju, a pritom i nezainteresovani i nadrkani. eto, razapnite me sad, ako je to uopšte hvaljeni Milan.

Link to comment

bojan = milanja i dalje (povremeno) kupujem ćevape, mleveno meso i piletinu kod njih, jer su mi usput, ali od kad su mi u radnji napravili nejestiv batak na žaru, to što kupim pravim sama kod kuće i ne bude uopšte loše.

Link to comment

milan na tosinom je uvek bio najgori od svih (sad ce renne da me razapne), ubedljivo najbolji je na konjarniku zadnja stanicu 31, tamo rade zene koje se manje znoje od majstora, za njima NBG kod klizalista pingvin a te na tosinom unarbunje obicno zabole da li ce da ti spale to sto jedes ili ne. pored toga, milan je realno out, prodat je bobanu :lol: .... hit je gu ge gi ovde kod mene u kraju:)

Link to comment
NBG kod klizalista pingvin a te na tosinom unarbunje obicno zabole da li ce da ti spale to sto jedes ili ne. pored toga, milan je realno out, prodat je bobanu :lol: .... hit je gu ge gi ovde kod mene u kraju:)
Go kurac, Kalik oma pored saranjiva đecu đecinu.
tosinom unarbunje
Užasno si nepismen. Užasno.
Link to comment

Meni je ta mesara sranje. Jednom su mi ispekli i zapakovali otprilike polovinu narucene i placene kolicine. Srecom, bila sam tu i videla da nije spakovala sve i pitam je li spakovala batake. Ova se brecne jednim 'ne znam ja' i okrene mi ledja. Vratila sam joj kesu pod nos uz 'vrati ovo onome ko zna'. Nisam vise isla tamo, niti cu.Edit: ovo se odnosi na milana

Edited by Isis
Link to comment
naravno da kalik saranjiva, ali gde da sednem da jedem u kaliku kad mi se jede odma, majstoru u krilu? sedni prvo ti, dize!
Mislim da je kalik dodao neku baštu pozadi videh danas kad sam prolazio...
Link to comment

Currywurst u Beogradu. Porcija u lepinji 150 din, moze i u tanjiru, nemacki lanac Maximilian. Ugao Balkanske i Narodnog fronta, preko puta Fudija.Meni dopada, sve je jako cisto i civilizovano.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Currywurst u Beogradu. Porcija u lepinji 150 din, moze i u tanjiru, nemacki lanac Maximilian. Ugao Balkanske i Narodnog fronta, preko puta Fudija.Meni dopada, sve je jako cisto i civilizovano.
To zvuci kao da vredi overiti. Nadam se da je bolje od onog nesrecnog Worst Place-a kod Tasha.
Link to comment
Currywurst u Beogradu. Porcija u lepinji 150 din, moze i u tanjiru, nemacki lanac Maximilian. Ugao Balkanske i Narodnog fronta, preko puta Fudija.Meni dopada, sve je jako cisto i civilizovano.
Fala bogu da neko overio i to ja njanjao ranije al nikako da se zaustavim i probam
Link to comment
To zvuci kao da vredi overiti. Nadam se da je bolje od onog nesrecnog Worst Place-a kod Tasha.
Meni Wurst odlican.Kobaja sa ementalerom + zacinjeni krompirici eat-drink-smiley-542.gifMnogo dobro :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...