Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

sad kad si to rekao, kad sam kupovo kod dede, samnom su cekali 1 crnac i 1 riba koja je bila u srvajvoru.stvarno ko dzungla.

Link to comment

Pre neki dan overih ovde hvaljenog Skocica kod Bajlonija. Odlicna punjena pljeskavica. Stvarno dobra. Zajebasmo se ortak i ja pa uzesmo 3, jednu da podelimo, jer su 2 po coveku taman. Inace, od priloga sad imaju i kupus. Mozda i jos nesto, ne secam se.

Link to comment

Nije baš brza hrana, ali priliči ovde.U Receptu počeli da peku jagnjitji i prasictji, svaki dan.Kažu da je odlično pečenje. Mogli bismo overiti ovih dana ako se slažete.

Link to comment

Objaviše juče na b92 da današnje viršle imaju samo 30% mesa za razliku od onih od pre 20 godina (koje su imale 90%), razliku nadoknađuju nogice, kreste i ostali restlovi. :blink:

Link to comment
Objaviše juče na b92 da današnje viršle imaju samo 30% mesa za razliku od onih od pre 20 godina (koje su imale 90%), razliku nadoknađuju nogice, kreste i ostali restlovi. :blink:
Lupetaju gluposti, za ovo boldovano...
Link to comment

1 masivan hejt za Prilog. Posto su unistili konkurenciju poceli su da se ciganisu, sve cijene su digli za bar 20 dinara, priloge jedva da stavljaju...Prije neki dan zamalo da se udavim koliko je palacinka bila suva, cak se ni na dnu nije nakupilo nutele a skuplji su od palacinkarnice na trgu kojoj kvalitetom ne mogu ni da prismrde.U znak protesta odbijam da jedem tamo do daljnjeg pa makar umro od gladi kad se pijan vracam iz grada a to je sad sasvim realan ishod jer u tom kraju vise nema gdje da se jede.

Link to comment

Jes vala.Pojo n'akvu gurmansku da umočim u alkoholom natopljen želudac pre nedelju dana, jebiga, nedoba je bilo, a radili su. Pre toga navratio upravo kad su menjali cene i samo prešo preko puta u Uno. Meni je car bio Perper Taš, loptasti je imo sasvim dobre kobaje i mućkalicu, a jeftiniji po 20/30 dinara u proseku.

Link to comment
Lupetaju gluposti, za ovo boldovano...
Pre mnogo, mnogo godina, na Tašu je bio (samo još jedan na Slaviji) PKBov kiosk sa viršlama i tankim srpskim kobasicama. Bez priloga, samo senf i trouglasti jogurt u zemički.Nikad neću zaboraviti taj ukus, tamo se išlo na doručak i užinu.Ovo danas, mlevene čekinje, papci i arome, u pašteti još gore. Pričao mi jedan rođak koji je radio u .......... neću da kažem. Proberu se vi otpaci u ogromne lonce plus par stotina litara kockica leda i muljaj i trpaj u konzerve i kobaje.
Link to comment
Jes vala.Pojo n'akvu gurmansku da umočim u alkoholom natopljen želudac pre nedelju dana, jebiga, nedoba je bilo, a radili su. Pre toga navratio upravo kad su menjali cene i samo prešo preko puta u Uno. Meni je car bio Perper Taš, loptasti je imo sasvim dobre kobaje i mućkalicu, a jeftiniji po 20/30 dinara u proseku.
I ja sam tamo jeo dok nisu propali, bilo neki zajeban ljuti sir kao prilog.U Uno ne ulazim, prije bih pojeo neku macku sa ulice nego bilo sta tamo. Edited by Feindouno
Link to comment

Meso na žaru - to moram sutra da ručam zbog nekih zdravstvenih stvari. Hm, je li to klasičan roštilj? Jedan drugar mi reče da jeste, ali ne mleveno meseo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...