Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Meni to do jaja, ionako tecne priloge ne stavljam u pljesku, a luk i ljuto su neizbezni. A nije mi ni daleko. Kak'e su cene tamo gazzo?
pa, za centar - podnosljive. poslednji put sam veliku zicu rolovanog belog i zicu rolovane dzigerice i somun platio 330din (sigurno 500-600g mesa). kilo cevapa je u zoni oko 500 din. mislim da ni kod milana nije jeftinije. ozbiljno je dobro krljanje, rekao bih da trenutno nema takvog po kioscima, bar ovo sto sam jeo u poslednje vreme tipa mekdek, kosta grill i slicno. sasvim je drugo kad fakticki udjes u mesaru i kad vidis ispred sebe nepeceno meso, pljesku, ustipak i cevap. po boji mozes da ga provalis da li valja.drugi objekat koji treba probati je novootvoreni GE-GI-GU na kalenicu u liniji kioska u njegosevoj. autenticni leskovacki biznis, meso isto izgleda zajebano. Edited by gazza1
Link to comment
Jebiga, ja luk ne volim preterano, ljuto ne podnosim, a suho mi bez pavlake i kupusa.
:isuse: naravno, navijaš za partizan umazan kečapom.
Link to comment

Bestidna laz. Opste je poznato da ne volim za jesti nista sto je holesterol frendli <_<

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
najveci problem koji imam sa svim mlevenim mesom po kioscima je sto je sve preslano, zato sam u potrazi za najboljim receptom za burgere koje cu sam da pravim i dodajem soli koliko mi treba.
Pravio ja hamburgere. Koja yebada, kakva bre brza hrana. Tajna je da luk, kuvan ovako seckan, bude ohladjen pre mesanja sa mesom.hamb04.jpghamb05.jpgBilo, restoran kampa, i za decu. Plate 5$ ulaz i dobiju meso i sve sastojke da sami naprave hamburger.hamb01.jpgSve sastojke sastave u kesicu pa je onda gnjece dok se sve ne pomesa:hamb02.jpgPosle svako dete licno ispece hamburger na plotni:hamb03.jpg
Link to comment

probao gi ge gu na kalenicu. odlicna gurmanska pljeska, 240din. od doba rahmetli njamburgera nismo imali takvu u 'hoodu. majstor mi rece da meso stize iz leskovac. ristepak!

Link to comment
Al onaj fensi majonez iz Vajata, što liči na mešavinu 1/3 Polimarka i 2/3 ukusne tople vode.
Opsta pojava. Srpska posla. Glupani.Na virsle iz crvenih kioska navukli smo se koliko zbog super virslica, toliko i zbog savrsenog Podravkinog senfa. Bolja vremena, posteniji ljudi...
Link to comment
Sto se tice kobasicara™ zamoljavam Tonog™ Adamsa da testira i javi da li se uopste isplati probavati pored zivog Priloga.
probao ja, meni dosta dobre.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...