Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

Aha, na pap sam mislio. Jesi jeo secvu? Ona junetina koju kuvaju 6 sati pa je cesljaju na tanke niti ko kosa pa je toliko iskuvana da imas utisak da jedes pastetu. Meni je to super. Biltong je najbolji suvak koji se ovde moze naci. Osim ako nemas u dvoristu pusnicu ;)
Nisam :(Pap + chakalaka mi se svidja, doduse samo kao prilog necemu konkretnomAjde otvaraj topic o nesudjenoj Bocvani.
Link to comment
trenutno skocic na bajloniju. downer je sto se zatvaraju u 21 i sto od priloga imaju samo luk i tucanu papriku sto mozda i nije downer. ali ako se rostilj krlja na gajbi, napuniti kutijicu njihovim pizdarijama je za mene trenutno najbolja opcija u centru. sve im je od mlevenog mesa vrh (lesk. ustipci mnjam), kao i rolovana dziga, rolovana piletina itd.
Ortak mi to vec neko vreme hvali na sva usta, ali me odbija nikakav izbor priloga. Mislim, OK je ako zivis blizo pa mozes da poneses kuci.
Link to comment
Ortak mi to vec neko vreme hvali na sva usta, ali me odbija nikakav izbor priloga. Mislim, OK je ako zivis blizo pa mozes da poneses kuci.
Meni to do jaja, ionako tecne priloge ne stavljam u pljesku, a luk i ljuto su neizbezni. A nije mi ni daleko. Kak'e su cene tamo gazzo?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...