Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kod neše je ono tamo kod belih voda, što te čiča draža gleda sa visine?
Da, to je izmedju Belih voda i Zeleznika, Vodovodska ulica valjda, a Draze se ne secam :unsure:
Link to comment
Da, to je izmedju Belih voda i Zeleznika, Vodovodska ulica valjda, a Draze se ne secam :unsure:
bilo davno....specijalitet im je nekoć bio neki ogromni pladanj sa brdo mešanog mesa; ne sećam se da se kafana isticala bilo čime osim količinom mesa.
Link to comment
bilo davno....specijalitet im je nekoć bio neki ogromni pladanj sa brdo mešanog mesa; ne sećam se da se kafana isticala bilo čime osim količinom mesa.
Dodao bih i kvalitetom.
Link to comment

doduše, jeo sam samo jednom, ali znam preživele svedoke koji su jeli više puta. ogromna količina dobrog mesa. e sad, poslednji put beše pre par godina, dovoljno je i par meseci da dobar lokal pođe po zlu...

Link to comment
bilo davno....specijalitet im je nekoć bio neki ogromni pladanj sa brdo mešanog mesa; ne sećam se da se kafana isticala bilo čime osim količinom mesa.
mene ovaj opis podseća na pink.
Link to comment

Mislim da su kod Nese porcije ipak monstruoznije. U Pinku nikad nisam imao problema da pocistim tanjir, dok mi se kod Nese desavalo da prolazim kroz halucinacije.

Link to comment
Kojoj, u Pinku ili kod Nese?
O NE; KOD NEŠE!!!!!! WOOOOOOOHOOOOOOOOOOO...mislio sam da taj bircuz znam samo ja :lol: :isuse:edit: jedem redovno... specijalitet kuće ja zovem "piramida mesa" jerbo ga tako i dobiješ, a 4 osobe jedu i ostane za poneti. vrhunac mi je onaj luk (kompletnu glavicu dobiješ) smažem pre mesa, pa kobajom i pljeskom gasim...eh eh Edited by twisted
Link to comment

Bili delija i ja u pahuljici. Jeli nesto sto se zove "recesija" za dve osobe. Razvalili se. Preukusno, cena: 1200 (ukupno jelo, salatice, dezert i piva izaslo 2500). Posle delija za dezert uzeo pitu od visanja a ja cvarke uz pivo. Kad trazis leba donesu ti korpicu sa parcicima somuna, proje i ustipaka! Jedva smo uz hranu popili po dva piva pa vi vidite... Pahuljica je must see.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...