Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

^da na ovo dodam da sam najbolje sveže kobasice kupovala u mesari papuk na altini, ugao pavla vujisića i konstantina kavafija. napravljene i začinjene majstorski. malo karanfilića, malo cimeta, umereno ljute. istina one na pijaci u zemunu dobro izgledaju, ali ih nisam probala. moja pratnja (keva, sestra, ćerka) me izvukla iz radnje.

Link to comment

ovi ovciji cevapi su 50 metara nize od te mesare papuk.e da, i spektakularna imena ulica - pavla vujisica, mije aleksica, konstantina kavafija, simona bolivara, dijega rivere. mnogo gotivnije nego u centru grada. jedino jos kad bi omalterisali one kucerine.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nakon duze vremena sam overio neki kebab u inostranstvu i moram reci da sam iznenadjen koliko se ovaj nash dobro drzi. Beograd je svet!

Link to comment

ja juce priv put jeo meso u Lokiju. gurmanska pljeskavica, koja nije losa za pljeskavicu ali nije gurmanska. misim, nista od ljutine i sl.

Link to comment
nislija ponovo radi na istom mestu. tasmajdan moze da odahne
za ostalo ne garantujem, ali im je niški ćevap isti ko što je bio devedesetih :Hail:
Link to comment

kako mozete da jedete kod nislije? jebote, u raznim prilikama sam zeleo da jedem tamo, gladan i ucirkan, ali sam odustajao cim sam dosao do objekta. bube, smrad, prljavstina, osoblje... treba imati karelijev stomak za to.

Link to comment

90ih sam ja prestao da jedem kod nislije, ali sam se vratio pre par godina i iznenadio poboljsanjem.bas sinoc sam smazao prvi cevap otkad se ponovo otvorio i meni je ok.realno, najbolji cevap je onaj bosanski u dusanovoj ali ovaj mi je blizi.ionako ga koristim za vecernje varijante. za dnevne je tu viola u cvijicevoj.

Link to comment

Zar Mance na Vidikovcu rula. Odlicni cevapi. Zaseli unutra, u pitanju je lokal koji je nesto izmedju restorana i fastfuda. Rezidenti u lokalu znaju za foru da od konobara pozovu mocu od pecenih paprika. Odlican starter uz urnebes, a nakon toga, kao sto rekoh, sjajni cevapi.

Link to comment

Mesare-pečenjare rulz. Iskopao jednu na prdež od posla- kolega kobasice u somunu, ja rolovano belo u lepinji, za roštiljem mlada a iskusna majstorica, klopa više nego pristojna (u stvari bolja od 90% gradske konkurencije), sve skupa 229RSD! Jej!

Link to comment
Mesare-pečenjare rulz. Iskopao jednu na prdež od posla- kolega kobasice u somunu, ja rolovano belo u lepinji, za roštiljem mlada a iskusna majstorica, klopa više nego pristojna (u stvari bolja od 90% gradske konkurencije), sve skupa 229RSD! Jej!
E, pa da. Skoro sam otkrio u kraju da Agrimes sprema rostilj po ceni od 50din po kilogramu rostilja. Kupis pljeskavicu od 200g u mesari (80din), lepinja 15 din, usluzno pecenje 10 din. Sve ukupno 105din.Isto to u nekom kiosku kosta duplo vise. A kvalitet mesa je upitan jer je druga ruka.Mislim, kad je vec tesko naci mesto gde se sprema vrhunski rostilj, za sta se vredi otvoriti, onda barem da ne budemo budale i placamo duplo. Edited by pacey defender
Link to comment
Mesare-pečenjare rulz. Iskopao jednu na prdež od posla- kolega kobasice u somunu, ja rolovano belo u lepinji, za roštiljem mlada a iskusna majstorica, klopa više nego pristojna (u stvari bolja od 90% gradske konkurencije), sve skupa 229RSD! Jej!
+1prepisujem racun iz viole:pileci raznjici, 0.17*650svezi raznjici, 0.2*530rolovana dziga, 0.22*500hleb 35 dinukupno 361,5salata i gotov rucak za dvoje
Link to comment

jel sam ja ovde pisao o svog dogadjaju iz negde 1995 iz nislije, kad sam u objektu gledajuci kroz zadnja vrata video dve radnice koje rashladjuju noge po tropskoj vrucini drzeci noge u lavoru u kome plivaju paradajzi koje upravo tranziraju za prilog. :Hail: anyway, preksinoc sam u napadu ocaja i preumora u jutarnjim satima zdimio jedan cevap kod nislije. definicija da je isto ko pre 20 godina je potpuno tacna, isti smrad loseg mesa i lukcine. sve se promenilo samo je dobri stari trovac ostao isti!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...