Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

jel neko uzimao meso iz pečenjre romanija sa bežanijske kose?
 
 
ja probao jednom i bilo s_a_v_r_š_e_n_o, sad me interesira da li je to bio izuzetak ili im je to (iso) standard
Ja uzimam cesto kod njih, ali sa vidikovacke. Svaki put je perfektno.
Link to comment
On 18.1.2020. at 14:49, goofs said:

dajte predlog za neki dobar rostilj na kg. mislio sam inicijalno waltera, ali nemaju tako na "veliko", a ovako regularno ispadne 1800 kinti po kg, malo skupo

A gde si, koji deo grada? Ako ti je blizu Stari Merkator, ima u prizemlju pijace mesara Fresco, ja od njih uzimam roštilj u poslednje vreme i baš je dobar. Cena pristojna a oni baš ljubazni i korektni.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Daleko mi to :( na Zvezdari sam, ne znam da li iko preko reke dostavlja do Zvezdare. Drugar mi rece da idem u pile&prase, ja sam jeo tamo par puta, ok je bilo, ali nikad ovako na kilo

Link to comment
  • 4 months later...

pričali smo o teme već. u toj jednačini uvek treba imati na umu i šta nude za te novce. za skuplji su od ulice hrane, ali i za toliko bolji(veći)

 

kolko para toliko i muzike

 

 

  • +1 1
Link to comment

ima da se sedi, hipsterski

 

drpano prase, rebra, brisket jednom sam probao i batak. dobar je al su mi favoriti rebra i prase

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Valkyrie said:

Nisam tamo jela, šta preporučujete? Od mesa, naravno. Fast food ili ima da se sedi ko u Drvcetu? 

 

brisket zakiva, i ovo što kaže kums je dobro, piletina sranje. meso je, naprosto, izvanredno.

 

salate su im bile totalni užas ranije, kao i lepinje (nije bilo zemički, već lepinja i to podgrejanih) i nerviralo je to što često nisu imali pola stvari. tek tako.

 

generalno, znaju da peku meso savršeno na taj južnjački način, sve ostalo nemaju pojma. ipak sam odlazio, jer je meso  :wub::piggy:

ustvari, bar je bilo tako, možda su se popravili i sa ostalim.

 

edit - GDE u Drvcetu ima da se sedi?! prosvetli me, nisam to znao, uvek jedem u kolima ili nosim kući, pa se ono sve potpari i ucmolji  :isuse:

 

 

 

Edited by banatjanin
  • Hvala 1
Link to comment

ja sam u hs uzimao rebra na kilo, a u svojoj izvedbi bude ostatak priloga. to je onda pun pogodak

 

samo ta kupovina iziskuje naručivanje dan ranije

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...